سرمربي استقلال تهران: اى كاش تعطيلات ليگ پيش روى ما نبود

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

سرمربي استقلال تهران: اى كاش تعطيلات ليگ پيش روى ما نبود

پست توسط bahmanwolf »

خبرگزاري آريا- امير قلعه نويى سرمربى تيم استقلال با اشاره به روند رو به رشد تيمش گفت: اى كاش تعطيلات ليگ پيش روى ما نبود.

به گزارش سرويس ورزشي آريا، وى همچنين خاطر نشان كرد:خوشبختانه تيم ما در اين چند هفته روند رو به رشد و ايده آلى را در پيش گرفته و مطمئنا تعطيلات طولانى مدت ليگ هر تيمى را دچار مشكل مى كند.

وى ادامه داد: متاسفانه بعد از بازى با داماش تيم ما 16 روز از ليگ دور خواهد بود و اين در حالى است كه به احتمال زياد چندين بازيكن خود را هم به دليل حضور در تيم ملى در اختيار نخواهيم داشت.

سرمربى استقلال تهران با اشاره به بازى تيمش مقابل ابومسلم مشهد گفت: بازى بسيار سختى بود اما مى توانستيم با گل هاى بيشترى پيروز شويم. در اين ديدار بازى فشرده اى را در مشهد شاهد بوديم و خدا را شكر مى كنم كه توانستيم به هر 3 امتياز اين مسابقه دست پيدا كنيم.

وى ادامه داد: ابومسلم هم تيم بسيار خوب و آماده اى بود و آنان حداقل 40 دقيقه فشار زيادى را به روى دروازه ما آوردند و موقعيت هايى هم داشتند. ابومسلم با رهبرى پيروانى بسيار خوب كار كرد.

وى افزود: از دقيقه 60 به بعد مهاجمان ما مى توانستند گل هاى زيادى به ابومسلم بزنند اما با اشتباهاتى كه مرتكب شدند نتوانستيم بيش از 2 گل به ابومسلم بزنيم اما به لطف خدا و با توجه به اينكه در اين بازى گل دريافت نكرديم تفاضل خود را افزايش داديم.

سرمربى تيم استقلال درباره صدرنشينى اين تيم اضافه كرد: اين تازه شروع كار است و با توجه به برنامه هايى كه براى بازى هاى آتى پيش بينى شده با قدرت بيشترى صدر جدول را حفظ خواهيم كرد.

قلعه نويى در پايان درباره بحث جدايى بيك زاده گفت: باشگاه راه آهن طى مكاتبه اى خواستار به خدمت گرفتن هاشم بيك زاده شده است و ما هم اين مسأله را به خود او واگذار كرديم و البته دخالتى هم در اين مورد نمى كنيم.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”