**(( قربانی دیگری برای استراتژی ژنرال ))**

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

**(( قربانی دیگری برای استراتژی ژنرال ))**

پست توسط samanrossonero »

تصویر

با سلام.
استقلال 4 - 2 داماش...
بازهم ژنرال با بازی خوانی و هوش بالاش تونست دست حریف رو بخونه و نقطه ضعف اون رو تشخیص بده و بهش ضربه وارد کنه...
ژنرال سیستمی جدید رو بازی می کنه که توی اون مدافعین هم در جریان بازی (نه فقط هنگام زدن ضربات ایستگاهی) می تونن در نقش مهاجم ظاهر بشن...
امیر خان یکی هز بهترین مربی های ایران هست و در این شکی نیست،امروز هم که همه شاهد یک بازی سریع و زیبا از اس اس آث میلان بودیم و قدرت نمایی یک مربی بزرگ و یک تیم بزرگ رو به نظاره نشستیم.

امروز با عوض کردن تاکتیک و روی آوردن به سانتر 4 گل زد که 3 گل روی سانتر و ضربات سر مهاجمینش بود.
بعد از فرار افشین به ظاهر امپراطور از ایران حالا من یکی که فهمیدم چرا فرار کرد...

(( فرار از ترس کودتای ژنرال ))

*******************************

تصویر

تیم فوتبال استقلال با شکست داماش در پایان هفته نوزدهم در صدر جدول باقی ماند.

دیدار تیم های استقلال تهران و داماش گیلان در چهارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر ایران که ساعت 15:00 در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد، با برتری چهار بر دو آبی پوشان پایتخت به پایان پذیرفت. ابتدا " آدریانو آلوز " در دقیقه 14 بر روی دفع ناقص " طالب لو " و تعلل مدافعان استقلال گل اول داماش را بثمر رساند. بعد از این گل فشار حملات استقلال افزایش یافت تا اینکه " مهدی نوری " مدافع تیم داماش در دقیقه 25 بر روی شوت " مهدی امیر آبادی " دروازه تیم خود را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند. اما این پایان کار نبود، " پیروز قربانی " در دقیقه 43 بر روی ارسال زیبای " جان واریو " برای دومین بار دروازه " نظرمحمدی " را گشود تا استقلال با پیروزی به رختکن برود.
در نیمه دوم، شاگردان " حسین عبدی " بازی رو به جلوی خود را به نمایش گذاشتند و مزد حملات خود را در دقیقه 69 گرفتند. " محمد رضا مهدوی " با ضربه سر بر روی ارسال " یوسفی " گل دوم داماش را بثمر رساند اما استقلال خیلی زود به خود آمد و دو گل متوالی از " حسن کاظمی " و " آرش برهانی " در دقایق 74 و 75 استقلال را به صدر جدول بازگرداند.
قضاوت این دیدار برعهده تورج حق وردی بود و به " حاجتی "، " آلوز "، " مختاری " و " یوسفی " از تیم داماش گیلان و " خسرو حیدری " از استقلال کارت زرد نشان داد.

ترکیب استقلال تهران: طالب لو، کوشکی، منتظری، قربانی، حیدری، امیرآبادی(70 منیعی)، کاظمی، جان واریو، مجیدی(90 احمد خذیراوی)، عباسفرد(66 اکبری)، برهانی
سرمربی: امیر قلعه نویی

ترکیب داماش گیلان: نظرمحمدی، هوشیار، میکائیلی، مختاری، فرهانی، ویلیام(46 افشه)، یوسفی، مهدی نوری(78 نیک نظر)، مهدوی، حاجتی، آلوز(60 چاووشی)
سرمربی: حسین عبدی
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”