**(( اظهار نظر جالب بوفون:باید به میلان می پیوستم))**

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

**(( اظهار نظر جالب بوفون:باید به میلان می پیوستم))**

پست توسط samanrossonero »

تصویر

دروازه بان صاحبنام و شایسته یوونتوس که در حال سپری کردن دوران مصدومیت خود است و برای بازی مقابل میلان در اختیار مربی قرار نخواهد داشت اظهار کرده است که بعد از اتفاق کالچوپولی (فساد مالی منجر به سقوط یوونتوس به سری B) باید به میلان می پیوسته.

جملات بوفون در سایت گل:
(( این تصمیم درستی نبود که من پیشنهاد میلان را رد کرده و به روسونری نپیوستم ))
(( مسئولان باشگاه از من خواستند در یوونتوس بمانم در حالی که دو پیشنهاد از طرف دو باشگاه به من ارائه شده بود اما بین باشگاه من و دو باشگاه خواهان من پس از مدت کوتاهی مشکلاتی بوجود آمد که مانع انتقال من شد))
((در آن مقطع من به هواداران گفتم من دلیلی برای ترک یوونتوس نمی بینم و در اینجا خوب بازی می کنم و راحت هستم حتی اگر به سری B برویم.این صحبتها و تصمیم من باعث آرامش یوونتوس شد زیرا همه فکر می کردند من قصد ترک بیانکونری را دارم))
((وقتی من متوجه شدم بین دو باشگاه میلان و یوونتوس بر سر انتقال من مشکلاتی بوجود آمده که مانع انتقال من خواهد شد گفتم یوونتوس را به هیچ قیمتی ترک نمی کنم زیرا از انتقال خود نا امید شده بودم و گفتم اگر مسئولان یوونتوس می خواهند من بمانم پس می مانم و این تمام ماجرا بود))

جیانلوییجی بوفون در سال 2006 و هنگام سقوط به سری B علاقه خود را برای پیوستن به میلان اظهار کرده بود و در حالی که دو باشگاه یوونتوس و میلان وارد مذاکره شدند باشگاه یوونتوس با ایجاد مشکلاتی سعی کرد مانع انتقال وی شود و از طرفی طوری وانمود کند که میلان پا پس کشیده و مسئولین یوونتوس بی گناهند.
در این گیر و دار بوفون متوجه مشکلات ایجاد شده توسط مسئولین یوونتوس شد و از طرفی بدون موافقت باشگاه نمی توانست باشگاه را ترک کند پس تصمیم گرفت با توجه به سنگ اندازی مسئولین یوونتوس جلوی پای مشتری پر و پا قرص خود یعنی میلان سعی بیهوده نکرده و برای حفظ شخصیت و محبوبیت خود در یوونتوس بماند و تجربه تلخ سقوط به سری B و بازی در سری B را به جان بخرد.

منبع: سایت گل
ترجمه: سامان روسونرو
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پست توسط samanrossonero »

(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”