هدایتی: اگر من بروم از کجا پول می‌آورید؟!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

هدایتی: اگر من بروم از کجا پول می‌آورید؟!

پست توسط samanrossonero »

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تهران به فاصله 24 ساعت پس از پیروزی پر گل تیم پرسپولیس در مقابل پاس همدان با موضعی انتقادی به شدت از فضای موجود در رسانه های گروهی انتقاد کرد و مدعی شد رسانه های گروهی باید وی را حمایت کنند تا او به عنوان یک الگوی برتر در جامعه معرفی شود!

حسین هدایتی که مدتها بود به دلیل نتایج ضعیف پرسپولیس از دید خبرنگاران خود را پنهان کرده بود به فاصله کمتر از24 ساعت از پیروزی پرسپولیس در همدان در گفت و گو با یکی از دوستان رسانه‌ای خود چنان مصاحبه تند و تیزی کرد که مطمئنا ظرف روزهای آینده شاهد واکنش منتقدان وی در رسانه های گروهی خواهیم بود.

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در اظهارنظری جالب در مصاحبه خود گفت:" یکی مثل من آمده از جیب خودش برای بزرگ‌‏ترین و پرطرفدارترین تیم کشور خرج می‌‏کند اما همواره از من انتقاد می‌‏کنند و در روزنامه‌‏ها علیه من مطالبی می‌‏نویسند! فقط می‌‏توانم بگویم پناه می‌‏برم به خدا و از شما می‌‏خواهم برایم دعا کنید که به با آبرو از فوتبال این کشور خارج شوم. در حالی که باید همه مدیران ورزش کشور امثال ما را حمایت کنند تا ما الگو شویم که دیگران هم که شرایطی مثل ما دارند جرات کنند برای کمک به اعتلای ورزش در عرصه حضور پیدا کنند اما هر روز به نوعی برایمان اشکال تراشی می کنند!"

وی در بخشی دیگر از سخنانش مدعی شد:" کاش عادل فردوسی پور در برنامه قبلی 90 نیم ساعت به من وقت می‌‏داد و می‌‏گفت شما که اینقدر خوب حرف می‌‏زنی و نمونه بخش خصوصی در کشور هستی، در این ارتباط صحبت کن. من می‌‏ترسم پس از صحبت‌‏های من تازه یک موجی در کشور راه بیافتد و برخی بگویند این حرف‌‏ها چیست که هدایتی زده و باعث شده توقعات بالا برود. من از شما می‌‏خواهم از کسانی که در بخش خصوصی ورزش سرمایه‌‏گذاری می‌‏کنند، حمایت کنید."

رییس هیات مدیره پرسپولیس که این روزها خبر خروجش از حمع هیات مدیره پرسپولیس به گوش می‌رسد، توضیح داد:" بارها با علی‌‏آبادی، اعضای دولت و نمایندگان مجلس جلساتی را برگزار کرده‌‏ایم اما می‌‏دانید شرایط را همین روزنامه‌‏ها و خبرنگاران خراب می‌‏کنند. اگر بنده یا هر فرد دیگر ایرانی بیاید تیم‌‏هایی مانند استقلال و پرسپولیس یا ملوان را بخرد با وجود اینکه مشهور هم شود اما اگر این تیم‌‏ها نجات پیدا کنند، بد است؟ این تیم برای سفر به همدان پول هتل نداشت. در حالی که تیم اول کشور ما هم محسوب می‌‏شود. حالا اگر هدایتی امسال بود کمک کرد و آخر فصل گذاشت رفت، از کجا می‌‏خواهید 10 میلیارد تومان بیاورید به این تیم بدهید. کل بودجه سازمان تربیت بدنی 50 میلیارد تومان است."

وی در بخش دیگری از مصاحبه خود می‌گوید:"واقعاً دلم پر است. دوست داشتم در جلسه‌‏ای که با علی آبادی و سعیدلو داشتم، حرف‌‏های دلم را می‌‏زدم و پس از آن می‌‏گفتم: مردم خداحافظ. واقعاً‌‏ نمی‌‏دانم چرا قدر نمی‌‏دانند و این فرصتی که بوجودآمده را از دست می‌‏دهند. یک نفر آمده از جیب خودش برای ورزش هزینه می‌‏کند.من پیشنهاد 20 میلیاردی که برای اداره پرسپولیس درگذشته ارائه کرده بودم را الان نیز اعلام می‌‏کنم و حتی حاضرم مبلغی بالاتر از این را برای پرسپولیس هزینه کنم اما می‌‏گویم سهام این باشگاه مردمی را به من بدهید. البته نه 100 درصد سهام را. اولا 30 - 20 درصد در اختیار دولت باشد که وظیفه نظارت را انجام دهد، بخشی از آن را به ما و بخش دیگری را هم به مردم واگذار کنند اما سهام مدیریت‌‏اش را به ما بدهید. خود مردم هیات مدیره را انتخاب می‌‏کنند و بعد ارزیابی کنید ما موفق بودیم یا نه."

سخنان حسین هدایتی بی تردید تبعاتی را برای وی در برخواهد داشت، این جریان می تواند در بهترین حالت برای وی به شکلی پیش رود که محمد علی آبادی وی را فرابخواند و او را در رسیدن به آرزویش یاری کند اما از سوی دیگر می توان از این جریان این گونه نتیجه گیری کرد که شایعات اخیر در خصوص خروج هدایتی از هیات مدیره پرسپولیس جدی است و رییس هیات مدیره پرسپولیس برای این که بتواند در ترکیب هیات مدیره باقی بماند این سخنان را به زبان آورده تا فضا به سود او تغییر کند.

در هر حال برای قضاوت درباره این پرونده تنها می توان منتظر رسیدن روزهای آینده باشیم.

منبع:شبکه ایران
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”