**هر باشگاهی خصوصی نشود، از لیگ کنار می رود**

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

**هر باشگاهی خصوصی نشود، از لیگ کنار می رود**

پست توسط samanrossonero »

رئيس سازمان ليگ فوتبال ايران گفت: «در هيات رئيسه قوانين سخت و محكمي را براي حضور تيم‌ها در ليگ‌برتر مصوب خواهيم كرد.»

عزيزمحمدي با اشاره به مشكلات مالي بيشتر تيم‌هاي ليگي گفت: «اين مسئله به هيچ وجه زيبنده فوتبال ايران نيست. در آيين‌نامه ليگ حداقل‌هايي از جمله خصوصي‌بودن باشگاه‌ها، درآمد، وديعه مالي و ... در نظر گرفته شده اما به اعتقاد ما اين مبالغ وديعه كم است و بايد در هيات رئيسه سازمان ليگ مبالغ بيشتري را مصوب كنيم.»

وي افزود: «كارشناساني از جمله ذوالفقارنسب برنامه‌ريزي رقابت‌هاي ليگ در مسابقات امسال را خوب ارزيابي كرده‌اند اما، چيزي كه همه به آن اذعان دارند مشكلات اقتصادي باشگاه‌هاست و اين براي ليگ فوتبال ايران به هيچ وجه خوب نيست.»

محمدي با بيان اينكه تمامي باشگاه‌هاي ليگ برتر بايد تا آ‌خر امسال خصوصي شوند، گفت: «ما چاره‌اي نداريم. AFC خصوصي‌شدن باشگاه‌ها را از ما خواسته و تمام باشگاه‌هاي ليگ‌برتري ما تا آ‌خر امسال بايد خصوصي شوند. اگر هر باشگاهي نتوانست خصوصي شود مجبور خواهيم بود كه آن باشگاه را از ليگ‌برتر كنار بگذاريم. كنفدراسيون فوتبال آسيا خيلي سفت و سخت روي اين مسئله ايستاده و ما در جلسه‌اي كه سه‌شنبه آينده با حضور مديران باشگاه‌ها خواهيم داشت اين مسئله را به آنها به صورت رسمي اعلام مي‌كنيم.»

وي افزود: «در ابتداي هر فصل نمايندگان مجلس، مسئولان سياسي و استانداري‌هاي شهرهاي مختلف پيگير گرفتن امتياز يك تيم ليگ‌برتري هستند اما به محض اينكه امتياز را گرفتند آن باشگاه را رها مي‌كنند. اين شيوه اشتباه است و فوتبال ما از آن ضربه مي‌خورد.»
محمدي در پاسخ به اين سئوال كه آيا با اين وضع مطمئن هستيد كه پرسپوليس و استقلال هم خصوصي مي‌شوند، گفت: «چاره‌اي به غير از اين نداريم و خود علي‌آبادي هم روي اين مسئله تاكيد دارد. بايد با سنجيدن تمامي جوانب شرايط براي خصوصي شدن اين دو باشگاه فراهم شود.»

وي درباره مشكلات ورزشگاه‌هاي صبا و سپاهان گفت: «ما مشكلاتي كه اين دو ورزشگاه دارند را به مسئولان دو باشگاه اعلام كرديم ‌آنها هم قول داده‌اند كه اين مشكلات برطرف خواهد شد. با اين حال اگر دو ورزشگاه آماده نشوند، ورزشگاه‌هاي تختي و دستگردي را به AFC معرفي مي‌كنيم.»


منبع:همشهری
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
Old Moderator
Old Moderator
پست: 2294
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 21 اردیبهشت 1385, 1:56 pm
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

یکی از بهترین خبر های بود که در امسال منتشر شد.
واقعا عالی میشه...
فوتبال کشور کلی پیشرفت خواهد کرد
:razz:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”