تمارض کردن پياپي مسي داد کاناوارو را هم درآورد!!!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

تمارض کردن پياپي مسي داد کاناوارو را هم درآورد!!!

پست توسط samanrossonero »

فابيو كاناوارو از ستاره آرژانتيني بارسلونا خواست همواره خود را به راحتي نقش بر زمين نكند و اين همه هم شكايت و اعتراض نداشته باشد.

در جريان ديدار "ال كلاسيكو" در هفته گذشته، ليونل مسي، مهاجم آرژانتيني بارسلونا پس از اتمام هر خطايي روي او نقش بر زمين مي‌شد.

از نظر فابيو كاناوارو، بازيكن خط دفاعي رئال اين كار مسي زياده‌روي و بيش از حد بود.

اين مدافع ايتاليايي در گفت‌وگو با "راديو ماركا" عنوان كرد: «درمورد مسي هميشه اين برداشت را دارم كه او پيوسته خود را به راحتي نقش بر زمين مي‌كند. او بايد بيشتر سر پا بماند و كمتر هم شكايت كند.»

كاپيتان تيم ملي ايتاليا در جام جهاني 2006 آلمان افزود: «اين آرژانتيني بايد ديگو مارادونا هموطنش را الگوي خود قرار دهد. من بازيكناني همانند مارادونا را ديده‌ام كه در تمام طول بازي به سختي مبارزه و ايستادگي مي‌كنند. آنها با خطاهاي شديد روبه‌رو مي‌شدند ولي شكايت نمي‌كردند.»

كاناوارو درباره تغييرات در كادر مربيان رئال مادريد هم گفت: «پس از آمدن خوانده راموس به جاي برند شوستر روحيه‌ي تيمي جديدي در تيم ايجاد شده است. حتي وقتي برابر بارسلونا باختيم، از شيوه‌ي بازي‌مان راضي بودم. در نهايت ما دوباره در نقش يك تيم ظاهر شديم. درست بايد همين طور ادامه بدهيم.»

دفاع از عنوان قهرماني در لاليگا از نظر اين بازيكن ايتاليايي هنوز ناشدني نيست، حتي اگر اين كار برابر بارسلوناي آماده دشوار به نظر بيايد.

رئال مادريد در حال حاضر در مكان ششم جدول حضور و با آبي - اناري‌ در جدول 12 امتياز فاصله دارد.

كاناوارو در اين باره گفت: «مهم آن است كه ما تا ال‌كلاسيكوي بعدي به آنها نزديكتر بشويم. بايد فاصله‌مان با آنها را به پنج تا شش امتياز كاهش بدهيم البته اگر بارسا در فرم كنوني‌اش بماند، قهرماني دور از دسترس خواهد بود.»

منبع:ایسنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”