نيکبخت‌واحدى‌ به‌ پرسپوليس‌ رفت ‌انصاريان‌ استقلالى‌ مى‌شود

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: essi8689@yahoo.com
سپاس‌های ارسالی: 28 بار
سپاس‌های دریافتی: 188 بار
تماس:

نيکبخت‌واحدى‌ به‌ پرسپوليس‌ رفت ‌انصاريان‌ استقلالى‌ مى‌شود

پست توسط essi10 »

در روزهايى‌ که‌ تب‌ جام‌جهانى‌ تمام‌ جامعه‌ را فراگرفته‌ است‌ و اکثر مردم‌ بى‌توجه‌ به‌ فوتبال‌ ايران‌ اخبار مرتبط‌ به‌ بزرگترين‌ رويداد ورزشى‌ جهان‌ را که‌ هر چهار سال‌ يک‌ بار برگزار مى‌شود پيگيرى‌ مى‌کنند حضور على‌رضا نيکبخت‌واحدى‌ در باشگاه‌ پرسپوليس‌ و امضاى‌ قراردادى‌ دو ساله‌ با اين‌ تيم‌ اولين‌ بمب‌ نقل‌ و انتقالات‌ را براى‌ ليگ‌ ششم‌ منفجر کرد؛ درباره‌ قرمزپوش‌ شدن‌ بازيکنى‌ که‌ نزديک‌ به‌ هشت‌ سال‌ در استقلال‌ عضويت‌ داشت‌ حرف‌ و حديث‌هاى‌ زيادى‌ مطرح‌ است‌ که‌ در زير اخبار آن‌ از حضورتان‌ خواهد گذشت...
اولين‌ جرقه‌ چند هفته‌ پيش‌ زده‌ شد
چند هفته‌ پيش‌ انصارى‌فرد مديرعامل‌ باشگاه‌ پرسپوليس‌ با واحدى‌ تماس‌ گرفت‌ و از اين‌ بازيکن‌ خواست‌ تا قرمزپوش‌ شود. نيکبخت‌ نيز در جواب‌ اعلام‌ کرد اگر با مسئولان‌ استقلال‌ براى‌ همکارى‌ مجدد به‌ توافق‌ نرسم‌ حتماً‌ به‌ پيشنهاد شما پاسخ‌ مثبت‌ خواهم‌ داد، نشستى‌ در محل‌ کار نظرى‌ جويبارى‌ با واحدى‌ برگزار شد، هافبک‌ استقلال‌ که‌ جام‌جهانى‌ را به‌ دليل‌ آسيب‌ديدگى‌ از دست‌ داد براى‌ دو فصل‌ تقاضاى‌ 500 ميليون‌ تومان‌ پول‌ کرد که‌ جواب‌ شنيد: پرداخت‌ اين‌ مبلغ‌ از توان‌ باشگاه‌ استقلال‌ خارج‌ است!
واحدى‌ در باشگاه‌ استقلال: پشيمان‌ مى‌شويد
دو روز پس‌ از برگزارى‌ جلسه‌ واحدى‌ با نظرى‌ اين‌ دو بار ديگر در محل‌ باشگاه‌ استقلال‌ به‌ صحبت‌ پرداختند. نيکبخت‌ اين‌ بار نيز از مواضع‌ خود کوتاه‌ نيامد و وقتى‌ قصد ترک‌ باشگاه‌ را داشت‌ يک‌ جمله‌ را بيان‌ کرد: چند ساعت‌ ديگر با يک‌ نفر جلسه‌ مهمى‌ خواهم‌ داشت‌ که‌ باعث‌ مى‌شود بعدها استقلالى‌ها پشيمان‌ شوند.
ساعت‌ 22 سه‌شنبه‌ واحدى‌ تصميمش‌ را گرفت‌
ساعت‌ 22 سه‌شنبه‌ نيکبخت‌ با مدير برنامه‌هايش‌ تماس‌ مى‌گيرد و مى‌گويد من‌ قصد رفتن‌ به‌ خارج‌ از کشور را ندارم‌ و مى‌خواهم‌ در ايران‌ فوتبالم‌ را ادامه‌ بدهم. استقلالى‌ها نتوانستند خواسته‌هايم‌ را برآورده‌ سازند فردا مى‌خواهم‌ به‌ باشگاه‌ پرسپوليس‌ بروم‌ تا با آنها امضأ کنم. شما نيز به‌ عنوان‌ شاهد حضور داشته‌ باشيد...!
مدير برنامه‌هاى‌ واحدي: متأسف‌ هستم‌
مدير برنامه‌هاى‌ واحدى‌ درباره‌ اين‌ انتقال‌ مى‌گويد: من‌ به‌ على‌رضا خيلى‌ اصرار کردم‌ به‌ پرسپوليس‌ نرود اما او قانع‌ نشد. اعتقاد شخصى‌ من‌ اين‌ بود حضور در ليگ‌ بلغارستان‌ و بازى‌ در جام‌ باشگاههاى‌ اروپا به‌ پيشرفت‌ او کمک‌ شايانى‌ مى‌کند اما نيکبخت‌ فوتبال‌ در خارج‌ از کشور را دوست‌ ندارد، من‌ فقط‌ در اين‌ باره‌ مى‌توانم‌ بگويم: متأسف‌ هستم!
آرى‌هان‌ از آلمان‌ پيگير واحدى‌ شد
آرى‌ هان‌ به‌ نيکبخت‌ اعتقاد خاصى‌ دارد، او در جلسه‌اى‌ که‌ در آلمان‌ با محمدحسن‌ انصارى‌فرد داشت‌ گفت: تحت‌ هر شرايطى‌ اين‌ بازيکن‌ را مى‌خواهم، مديرعامل‌ تيم‌ نيز اعلام‌ کرد مقدمات‌ اين‌ کار انجام‌ شده‌ است‌ و شما واحدى‌ را پرسپوليسى‌ بدانيد.
270 ميليون‌ براى‌ يک‌ فصل‌
مبلغ‌ قرارداد عليرضا نيکبخت‌واحدى‌ 270 ميليون‌ تومان‌ براى‌ يک‌ فصل‌ مى‌باشد اما در برگه‌اى‌ که‌ او در باشگاه‌ پرسپوليس‌ امضا کرده‌ است‌ مدت‌ قراردادش‌ دو سال‌ مى‌باشد. در يکى‌ از بندهاى‌ اين‌ قرارداد ذکر شده‌ است‌ واحدى‌ اگر علاقه‌ داشت‌ و از شرايط‌ راضى‌ بود فصل‌ دوم‌ هم‌ در پرسپوليس‌ بازى‌ مى‌کند و البته‌ اگر پيشنهاد مناسبى‌ از تيم‌هاى‌ اروپايى‌ دريافت‌ کرد مى‌تواند لژيونر شود. ديروز عليرضا يک‌ فقره‌ چک‌ به‌ مبلغ‌ 100 ميليون‌ تومان‌ از نماينده‌ انصارى‌فرد دريافت‌ کرد که‌ موعد آن‌ روز شنبه‌ است، قبل‌ از شروع‌ فصل‌ نيز واحدى‌ 50 ميليون‌ تومان‌ به‌ حسابش‌ واريز مى‌شود و مابقى‌ قرارداد نيز در دو قسط‌ به‌ او داده‌ مى‌شود.
عليرضا در پرسپوليس‌ هم‌ 22 مى‌پوشد
نيکبخت‌ سالها در استقلال‌ با شماره‌ 22 بازى‌ کرد، خيلى‌ها دوست‌ دارند بدانند او در پرسپوليس‌ چه‌ شماره‌اى‌ را خواهد پوشيد. جواب‌ آن‌ اين‌ است. با توافقى‌ که‌ او با مسئولان‌ اين‌ تيم‌ داشته‌ است‌ واحدى‌ در پرسپوليس‌ هم‌ 22 را بر تن‌ مى‌کند.
معدنچى‌ ترانسفر مى‌شود
مهرزاد معدنچى‌ يکى‌ ديگر از چپ‌پاهاى‌ پرسپوليس‌ است، شنيده‌هاى‌ ما حکايت‌ از آن‌ دارد با حضور واحدى‌ اين‌ بازيکن‌ که‌ در آلمان‌ همراه‌ تيم‌ملى‌ به‌ سر مى‌برد به‌زودى‌ به‌ يکى‌ از تيم‌هاى‌ خارجى‌ ترانسفر خواهد شد. به‌ قول‌ قديمى‌ها دو پادشاه‌ در يک‌ اقليم‌ نمى‌گنجند.
انصاريان‌ با استقلال‌ تمام‌ کرد، کاظميان‌ هم‌ مى‌آيد
به‌ زودى‌ بايد شاهد يک‌ انتقال‌ پرسروصداى‌ ديگر در فوتبال‌ ايران‌ باشيم. على‌ انصاريان‌ با مسئولان‌ استقلال‌ به‌ توافق‌ کامل‌ دست‌ يافته‌ است‌ و اين‌ بازيکن‌ نيز به‌زودى‌ در باشگاه‌ رقيب‌ حاضر و قراردادى‌ دوساله‌ را با آبى‌پوشان‌ به‌ امضا مى‌رساند. البته‌ شنيده‌ مى‌شود مسئولان‌ استقلال‌ براى‌ تلافى‌ در صدد جذب‌ جواد کاظميان‌ نيز هستند.
نيکبخت: استقلالى‌ها گفتند تو را نمى‌خواهيم‌
به‌ طور حتم‌ خواندن‌ حرف‌هاى‌ بازيکنى‌ که‌ اين‌ انتقال‌ پرسروصدا را انجام‌ داد جالب‌ و شنيدنى‌ است، او در اين‌ باره‌ مى‌گويد: فوتبال‌ حرفه‌اى‌ شده‌ است‌ و يک‌ بازيکن‌ هم‌ بايد حرفه‌اى‌ فکر کند، من‌ نيز مثل‌ اکثر بازيکنان‌ تنها منبع‌ درآمدم‌ از اين‌ رشته‌ ورزشى‌ است. مشکلات‌ مالى‌ را هم‌ به‌ آن‌ اضافه‌ کنيد. با استقلالى‌ها مذاکراتى‌ داشتم‌ و جويبارى‌ حرف‌ قريب‌ را به‌ من‌ زد و گفت: نمى‌توانيم‌ خواسته‌هايت‌ را برآورده‌ کنيم‌ و نيازى‌ به‌ تو نداريم. با پرسپوليسى‌ها در جوى‌ دوستانه‌ مذاکره‌ کرديم‌ و به‌ توافقات‌ کامل‌ نيز دست‌ يافتيم. حالا من‌ بازيکن‌ اين‌ تيم‌ هستم‌ و بايد تمام‌ تلاشم‌ را براى‌ موفقيت‌ اين‌ تيم‌ به‌ کار ببندم. در استقلال‌ نيز روزهاى‌ خوبى‌ داشتم‌ و هواداران‌ بدانند مجبور به‌ اين‌ انتقال‌ شدم! من‌ هواداران‌ استقلال‌ را دوست‌ دارم‌ و مى‌دانم‌ آنها نيز محبت‌هاى‌ مرا هيچ‌ وقت‌ فراموش‌ نمى‌کنند، از نظر عاطفى‌ براى‌ گرفتن‌ اين‌ تصميم‌ ناراحتم‌ اما منطق‌ مى‌گويد بهترين‌ کار را کردم‌ چون‌ در شرايطى‌ که‌ ازدواج‌ کرده‌ام‌ به‌ پول‌ نياز دارم.
نيکبخت‌ در فينال‌ جام‌ حذفى‌ براى‌ پرسپوليس‌ بازى‌ مى‌کند
طبق‌ مقررات‌ فدراسيون‌ فوتبال‌ پرسپوليس‌ با بازيکنان‌ جديد هم‌ مى‌تواند در فينال‌ جام‌ حذفى‌ به‌ ميدان‌ برود از همين‌ رو نيکبخت‌ مقابل‌ سپاهان‌ پيراهن‌ پرسپوليس‌ را مى‌پوشد و چه‌ بسا با اين‌ تيم‌ نيز قهرمانى‌ را به‌ دست‌ آورد.
واحدى‌ پروازش‌ به‌ بلغارستان‌ را لغو کرد
عليرضا مى‌بايست‌ امروز ساعت‌ 16 به‌ سمت‌ صوفيه‌ پرواز مى‌کرد تا با تيم‌ بلغارستانى‌ مذاکره‌ نمايد. او پس‌ از عقد قرارداد با پرسپوليس‌ پروازش‌ را لغو کرد. امير قلعه‌نوعى‌ سرمربى‌ استقلال‌ درباره‌ حضور بازيکنش‌ در پرسپوليس‌ حرفهايى‌ زده‌ است‌ که‌ در قسمت‌هاى‌ ديگر روزنامه‌ خواهيد خواند
==================================
اينم از مزد زحماتي كه استقلال براي نيكبخت كشيد باي 22 استقلال اون از 8 اينم 22
رحم کن تا شب بی جنبش بی حوصلگی پشت این پنجره خالی قابم نکنه
دارم از فکر رسیدن به تو آباد میشم ،تو بیا که باد ولگرد خرابم نکنه
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”