دادكان: برخي افراد در سازمان تربيت بدني كوشيدند من را به زمين بزنند

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

دادكان: برخي افراد در سازمان تربيت بدني كوشيدند من را به زمين بزنند

پست توسط hamed6248 »

"محمد دادكان " رييس بركنار شده فدراسيون فوتبال در نخستين واكنش خود به بركناري‌اش از سوي سازمان تربيت بدني گفت خوشحال است كه در دوران مسئوليتش به كسي امتياز نداده است.
دادكان كه ساعتي پس از مسابقه تيم‌هاي فوتبال ايران و آنگولا بركنار شد افزود : من از مرداد ‪ ۸۱‬در فدراسيون فوتبال هستم و تا به امروز فقط براي فوتبال ايستادم و به كسي هم باج ندادم.
وي گفت : در اين مدت نه تنها سازمان تربيت بدني حتي يك ريال به فدراسيون كمك نكرد بلكه اين سازمان از بازپرداخت بدهي يك ميليارد توماني خود به فدراسيون هم امتناع كرد.
دادكان مدعي شد كه برخي افراد در سازمان تربيت بدني كوشيدند وي را به زمين بزنند.
وي گفت : آقايان فكر كردند اگر بدهيشان را ندهند من زمين مي‌خورم.
. من همين الان هم در صندوق فدراسيون يك ميليارد تومان پس‌انداز دارم.
من‌كه مثل ديگران نيستم كه بدهي بالا بياورم و به زندان بروم. به‌محض اينكه به تهران برسم حسابهاي مالي‌ام را تسويه مي‌كنم و مي‌روم.
رييس بركنار شده فدراسيون فوتبال اضافه كرد : ناراحتي ديگر آقايان اين است كه من گفته‌ام به هر ايراني وطن پرستي احترام مي‌گذارم.
وي ادامه داد : شاهد بوديد كه در آلمان همه با يك پرچم و يكصدا تيم ملي ايران را تشويق مي‌كردند. اما آقايان دوست نداشتند برخي از ايرانيها به تيم نزديك شوند.
رييس بركنار شده فدراسيون فوتبال گفت : آيا بد كردم ‪ ۴۰۰‬ميليون تومان به تيم پرسپوليس كمك كردم تا هواپيماي تيم بايرن مونيخ از وسط راه برنگردد؟ آيا اين حرف بد است كه گفتم بدهي خود به فدراسيون را بپردازيد؟ وي افزود : من كه ديگر در فدراسيون نمي‌ماندم اما بخاطر دشمني بامن ، كوشيدند عملكرد مثبت چند سال اخير فدراسيون را ضايع كنند.
رييس بركنار شده فدراسيون فوتبال اضافه كرد : تيم ملي فوتبال در جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬آلمان كمترين حاشيه را داشت. تا كسي اهل فن نباشد نمي داند در يك تورنمنت ، هماهنگ و بي‌حاشيه نگه داشتن اين تعداد بازيكنان كه هريك خصوصيات منحصر بفردي دارند چقدر سخت است.
دادكان ادامه داد : جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬تنها دوره‌اي بود كه بازيكنان تيم ملي كاملا منظم بودند. سر ساعت تمرين كردند. سرساعت استراحت كردند و هيچ درگيري بوجود نيامد. اينها بخودي خود انجام نشد. زحمت كشيديم. در اين چند روزه ‪ ۱۵‬كيلو وزن كم كردم.
سازمان تربيت بدني چهارشنبه‌شب پس از تساوي تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و آنگولادر چارچوب رقابت‌هاي فوتبال جام جهاني اعلام كرد شوراي معاونان سازمان تربيت بدني پس از ارائه گزارش كارشناسي مركز توسعه ورزشي قهرماني و بررسي عملكرد فدراسيون فوتبال در هجدهمين دوره رقابت‌هاي جام جهاني به اتفاق آرا " محمد دادكان " رييس فدراسيون فوتبال را بركنار كرده و جانشين وي را انتخاب نموده‌است .
مديركل روابط عمومي سازمان تربيت بدني نيز عنوان كرده بود سازمان تربيت بدني از طرف فدراسيون فوتبال از اينكه غرور مردم ايران جريحه‌دار شده‌است ، عذرخواهي مي‌كند.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”