زيكو: من قلب و روحم را به ژاپن دادم!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

زيكو: من قلب و روحم را به ژاپن دادم!

پست توسط hamed6248 »

زيكو سرمربي ستيزه جوي تيم ملي فوتبال ژاپن پس از شكست سنگين چهار بر يك تيمش از برزيل در ديدار پنجشنبه شب اظهار داشت كه وي قلب و روحش را به ژاپن داده است .

به گزارش خبرگزاري رويترز از دورتموند ، در پي اين شكست كه اميد اندك ژاپن را براي ماندن در جام جهاني از بين برد ، زيكو كه براي آخرين بار رهبري ژاپن را در يك بازي به عهده داشت به خبرنگاران گفت :" من مسئوليت انتخاب تيم را داشتم و با بازيكنان برگزيده‌ام آرامش خاطر كامل داشتم."
وي افزود: "من بسيارسپاسگزارم كه فرصت آن را يافتم در ژاپن كار كنم و من قلب و روح خود را به آنان دادم."
دوگل رونالدو به برزيل كمك كرد تا ضمن كسب يك پيروزي چهار بر يك از شوك اوليه ژاپن پس از به ثمر رساندن نخستين گل مسابقه در دقيقه ‪ ۳۴‬بازي رهايي يابد.

زيكو كه تيمش با يك ضربه سر رونالدو در وقت تلف شده نيمه اول دچار عقب نشيني شد با حسرت گفت :" دوست داشتم بازيكني چون رونالدو داشتم." سرمربي ژاپن گفت :" وي سخت شم گلزني دارد . ما يك گل جلو بوديم و حتي نتوانستيم تا پايان نيمه اول آنان را از بازگشت به بازي باز داريم." زيكو فروپاشي ديرهنگام تيمش را در دقايق آخر بازي با استراليا و تحمل شكست سه بر يك از اين تيم، عامل خروج زودهنگام ژاپن از جام جهاني دانست.

وي افزود :" متاسفانه هشت دقيقه آخر بازي با استراليا مرگبار بود.

در واقع اين برزيل نبود كه ما را از گردونه خارج كرد بلكه ما در آن بازي نابود شده بوديم."
زيكو كه قصد دارد در اروپا به كار خود ادامه دهد پذيرفت كه ژاپن هرگز در حد و اندازه جام جهاني ‪ ۲۰۰۲‬كه توانست به عنوان ميزبان مشترك مسابقات در جمع ‪ ۱۶‬تيم قرار گيرد ، ظاهر نشد.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”