اخبار حاشیه و عکس و نظرات مربیان بازی s.s & saba batri

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 120 بار
سپاس‌های دریافتی: 580 بار

اخبار حاشیه و عکس و نظرات مربیان بازی s.s & saba batri

پست توسط nima20 »

[SIZE=150]كريمي نبود، آسيايي نمي شديم
قلعه‌نويي: الگوي
من در مربيگري   ك
ريمي  
سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: الگوي من در مربيگري فيروز كريمي است و او عامل اصلي قهرماني استقلال در جام حذفي بود.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه‌نويي پس از پيروزي 2 بر يك برابر صباي قم عنوان كرد: قبل از هر چيزي بايد بگويم فيروز كريمي الگوي مربيگري من است. از ايشان تشكر كنم زيرا كريمي با آبروي بيست و هفت‌ساله‌اش بازي كرد و به استقلال آمد و تا آنجا كه مي‌توانست براي موفقيت تيم تلاش كرد. قهرماني جام حذفي استقلال متعلق به فيروز كريمي است. يكي از مهمترين عوامل آسيايي شدن اين تيم كريمي است.
وي ادامه داد: تشكر دوم را بايد از عزيز محمدي رئيس سازمان ليگ انجام دهم كه برنامه‌ريزي خوبي انجام داده و ما تكليف‌مان را تا سه هفته آينده مي‌دانيم. البته من پيش از اين انتقادهايم را انجام داده بودم اما اين بار بايد تشكر مي‌كردم.
قلعه‌نويي در مورد اين ديدار گفت: صبا، استقلال را تحت فشار قرار داد. در 20 دقيقه پاياني تعويض‌هايي كه انجام دادم براي حفظ نتيجه بود همانطور كه تعويض‌هاي كريمي براي گلزني به استقلال انجام شد.
سرمربي تيم استقلال در مورد اينكه از يك ماه ديگر استقلال بايد در سه جام به ميدان برود عنوان كرد: اهداف پلكاني براي خود تعريف كرده‌ايم. اول ليگ برتر، دوم ليگ قهرمانان آسيا و سوم جام حذفي. اين اولويت‌هاي استقلال است و اگر تاكيد داشتيم كه نفراتي به خط حمله و هافبك خود اضافه كنيم براي اين بود كه 18 بازيكن آماده داشته باشيم. در حال حاضر براي جذب يك مهاجم برنامه‌ريزي كرده ايم.
قلعه‌نويي در مورد علت جذب نشدن رضا عنايتي گفت: اين مهاجم هنوز مشكلش با النصر حل نشده و هر روز با سرپرست تيم در تماس است. بايد از واعظ آشتياني نيز تشكر كنم كه قول همه جور همكاري به ما داده است.
سرمربي سابق تيم ملي در مورد اينكه استقلال دو دروازه بان خوب ندارد اظهار داشت: در همه جاي دنيا دروازه‌بان‌ها به همين شكل هستند. مثلا دروازه‌بان دوم تيم رئال مادريد بازيكن كوچكي نيست اما سال ها پشت خط كاسياس باقي مانده است.اشكان نامداري از لحاظ فني و اخلاقي مورد تائيد ماست ضمن اينكه ما ايمان صادقي را هم جذب كرديم.
قلعه‌نويي در مورد داوري اين مسابقه گفت: داور در اين ديدار مشكل خاصي نداشت و به تمام صحنه ها نزديك بود. در ديدار رفت نيز داور دو پنالتي به سود ما نگرفت اما اعتراضي به اين قضيه نداشتم.

[SIZE=150]صالحي قضاوت داور ايراني در دربي را زير سئوال برد
كريمي: گل اول است
قلال بي ريخت   گل ت
اريخ  
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال صباي قم گفت: احمد صالحي قضاوت فوق‌العاده ضعيفي داشت و من اگر بجاي رئيس كميته داوران بودم شرمنده مي‌شدم.

به گزارش خبرگزاري فارس، فيروز كريمي پس از شكست 2 بر يك برابر استقلال تهران تصريح كرد: يكسري از عوامل مانع به ثمر رسيدن گل تساوي ما برابر استقلال بود. اولين عامل داوري فوق‌العاده ضعيف احمد صالحي بود. او با قضاوتش حضور داور ايراني در دربي را زير سوال برد. من اگر بجاي رئيس كميته داوران بودم شرمنده مي‌شدم.
وي افزود: اين داور حتي خطاهايي را به سود ما اعلام كرد كه اصلا خطا نبود. به عنوان مثال اخطاري كه به جانواريو داده شد كاملا اشتباه بود. اگر بازيكني زير توپ مي‌زند قرار نيست با همان توپ بازي ادامه پيدا كند پس اين هافبك وقت‌كشي نكرده است اما داوران اين مسائل را توجيه مي‌كنند و مي‌گويند در همه جاي دنيا اشتباهات داوري وجود دارد. به عقيده من كميته داوران نبايد به صورت فردي اداره شود بلكه يك گروه بايد تصميم‌گيرنده باشند و يك نفر اين تصميمات را اجرايي كند.
سرمربي تيم صبا با نشان دادن نوك استوك بيژن كوشكي مدافع استقلال عنوان كرد: براي شما خبرنگاران سند و شاهد آورده‌ام كه نشان مي‌دهد بازيكن حريف روي بياتي‌نيا مرتكب خطا شده است. من اين استوك را با عمل جراحي از صورت بياتي‌نيا بيرون آوردم تا شما آن را ببينيد اما رئيس داوران در رسانه‌هاي گروهي حرف از اما و اگر مي‌زند. خود من زماني كه در استقلال بودم حاضر شدم قضاوت ديدار با پرسپوليس را يك داور ايراني برعهده بگيرد اما با اين شرايط قضاوت داور ايراني در دربي به مشكل برمي‌خورد.
كريمي در مورد مسائل فني عنوان كرد: يكي از زيباترين و پرفشارترين بازي‌هاي ليگ را ديديم. استقلال يك تيم كامل در ابعاد فني، روحي و تاكتيكي بود و اين پيروزي حق استقلال بود. به آنها تبريك مي‌گويم. اين استقلال همان تيمي بود كه من انتظار داشتم. ضمن اينكه از بازگشت مجتبي جباري به ميادين فوتبال خوشحالم. در اين مسابقه دقايقي ما صاحب توپ و ميدان بوديم و دقايقي استقلال.
سرمربي صبا در مورد اينكه صحبت از ننشستن او روي نيمكت صبا در روحيه بازيكنان تاثيرگذار بود؛ گفت: من تحصيلات عاليه روانشناسي دارم و نمي‌توانم اين مسئله را بپذيرم كه حرف من بر روي بازيكنان صبا تاثير منفي داشته است. من قول داده بودم كه برابر استقلال روي نيمكت ننشينم و به قول خود نيز وفا كردم.
كريمي در مورد اينكه چرا حاضر شد روي نيمكت قرار بگيرد؛ عنوان كرد: امير قلعه نويي به نمايندگي از كل استقلال مرا قسم داد كه روي نيمكت بنشينم. جا دارد از ايشان تشكر كنم. قلعه‌نويي دوست ديرينه ام است. من با ايشان رفت و آمد خانوادگي دارم به همين دليل نمي‌خواستم قسم او شكسته شود.
وي افزود: پيش از مسابقه از من پرسيدند كدام تيم برنده مي‌شود؛ گفتم ما. گفتند يعني هيچ شانسي براي استقلال قائل نيستيد؛ گفتم چرا،منظور از ما؛ من و استقلال است. البته گل اول استقلال بي‌ريخت‌ترين گل تاريخ بود. دروازه‌بان ما دستش را روي توپ گذاشته بود و به دور خود مي‌چرخيد.
كريمي در مورد علت تعويض فريدون فضلي اظهار داشت: او خيلي ضعيف بود و مرد ميدان امروز نبود به همين دليل تعويضش كرديم.
كريمي در مورد اينكه چرا پيروز قرباني پيش از مسابقه به سمتش نرفته؛ گفت: او بيايد يا نيايد تاثيري ندارد. من خودم را به ختم پدر قرباني رساندم و به او تسليت گفتم. شايد دلش نخواسته به سمت من بيايد، اما هيچگاه نگفتم پيروز قرباني كم‌كاري كرده است. اين سليقه‌هاست كه به يك بازيكن بازي مي‌دهد.
كريمي در مورد حضور آناليزور تيم الهلال در ورزشگاه آزادي گفت: خدا را شكر كه آنها آمدند و فريدون فضلي را ديدند و به زبان عربي به يكديگر گفتند او بازيكن خوبي نيست. اما ما در قم در رقابت‌هاي آسيايي عملكرد خوبي خواهيم داشت زيرا مسابقات آسيايي با بازي هاي داخلي تفاوت زيادي دارد.

[SIZE=200]گزارش تصویری/ در حاشیه دیدار تیم های فوتبال   و صبای  

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”