آراگونز: خوش شانس بوديم كه نباختيم !

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 499
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 9:22 pm
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

آراگونز: خوش شانس بوديم كه نباختيم !

پست توسط hamed6248 »

لوييز آراگونز" سرمربي تيم فوتبال اسپانيا عملكرد تيمش در نيمه دوم ديدار با عربستان سعودي از گروه هشتم رقابتهاي جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬را نامطلوب توصيف كرد و افزود با خوش شانسي اين ديدار را واگذار نكرده است.
به گزارش خبرگزاري فرانسه از كايزرسلاترن، با توجه به برتري ‪ - ۱‬صفر اسپانيا و نياز به كسب يك تساوي براي صدرنشيني در گروه هشتم، عربستان در نيمه دوم بازي بهتري به نمايش گذاشت و حريف را تا خط دفاعي خود عقب نشاند.
از سوي ديگر مهارت و درخشش "مبروك زايد" دروازه‌بان باشگا الاتحاد عربستان به داد اين تيم رسيد تا اسپانيا نيمه نخست را با ‪ ۴‬گل به پايان نبرد.
آراگونز در ديدار شب گذشته بازيكنان ذخيره خود را به ميدان فرستاد كه نمايش موفقي در نيمه نخست داشتند و خوانيتو روسي مدافع باشگاه رئال بتيس گل پيروزي بخش را در دقيقه ‪ ۳۷‬به ثمررساند.
اما بعد از اينكه آراگونز سه تعوض در نيمه دوم انجام داد، عملكرد اين تيم افت محسوسي داشت و باعث اعتراض تماشاگران اسپانيايي شد.
آراگونز بعد از بيست و پنجمين مسابقه بدون باخت تيمش گفت: در نيمه دوم افت كرديم. ما عملا در چنگ حريف بوديم. نيمه نخست خيلي بهتر بود و مي توانستيم حتي گلهاي بيشتري بزنيم اما در نيمه دوم كنترل بازي را در دست نداشتيم.
وي گرما و رطوبت هوا را نيز يكي از عوامل تاثيرگذار بر عملكرد بازيكنانش عنوان كرد.
سرمربي اسپانيا همچنين به تمجيد از تيم حريف به مربيگري ماركوس پاكه تا پرداخت و گفت: عربستاني‌ها بازي بسيار خوبي انجام دادند. آنها خط دفاع ما را تحت فشار شديدي گذاشته بودند و فكر مي‌كنم در يك قدمي باخت بوديم. عربستان فرصت گل بيشتري نسبت به ما داشت و استحقاق اين را داشت كه حداقل به گل برسد.
پاكه تا در خصوص مسابقه اظهارداشت: در نيمه دوم برخي بازيكنان را تغيير داديم و توانستيم بازي بهتري ارايه كنيم كه چندين فرصت گل نيز ايجاد شد اما بخت با ما يار نبود.
وي ضمن تبريك به بازيكنان خود افزود آنها كه اغلب در ليگ داخلي باشگاههاي عربستان بازي مي‌كنند، در طول جام جهاني تجربه ارزشمندي با بازي مقابل ستارگاني مثل آندره شوچنكو بدست آوردند.
به گفته وي بازيكنان عربستان بايد تجربه بازي بيشتري در ليگ‌هاي قدرتمند جهان داشته باشند اما به جز ايتاليا، اين تيم تنها تيم جام جهاني بود كه همه بازيكنانش در ليگ داخلي آن عضويت داشتند.
پاكه تا در خاتمه گفت قرارداد دو ساله‌اي با تيم عربستان دارد و در اين مدت پيشرفت بيشتري را شاهد خواهند بود.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”