كان: كلينزمن بايد علت انتخاب نكردن من را توضيح دهد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

كان: كلينزمن بايد علت انتخاب نكردن من را توضيح دهد

پست توسط hamed6248 »

"اوليور كان" دروازه‌بان ملي پوش تيم فوتبال بايرن مونيخ، گفت، سرمربي تيم ملي آلمان بايد علت انتخاب نكردن او را به عنوان دروازه‌بان نخست اين تيم در جام جهاني توضيح دهد.
به‌گزارش خبرگزاري رويترز از برلين، كان در گفت‌وگو با مجله اشپيگل اظهار داشت: هرگز تصميم "يورگن كلينزمن" را براي انتخاب "ينس لمن" به عنوان دروازه‌بان شماره يك آلمان، نمي‌پذيرم.
وي با اشاره به اينكه نيمكت نشيني در جام جهاني خوشايند نيست، افزود:
تا چندي پيش كاملا مطمئن بودم كه در جام جهاني بازي مي‌كنم. اما اكنون مسابقات را تماشا مي‌كنم و سعي مي‌كنم تا تاثيري در روند بازي داشته باشم اما بدون هيچ حركتي به رختكن مي‌روم.
كان ادامه داد: تنها دليلي كه به خاطر انتخاب لمن شنيدم اين بود كه گمان مي‌كردند او كمي بهتر از من بازي مي‌كند. متاسفم اما آيا بايد دروازه‌بان شماره يك تيم را كه سالهاست به طور ثابت در مسابقات شركت مي‌كند به دليل اينكه فرض مي‌شود، ديگر كمي بهتر بازي مي‌كند، جايگزين كرد؟ اين مرا متقاعد نمي‌كند.
تصاوير تلويزيوني در جريان پيروزي ‪ ۲‬بر صفر سوئد چهره خشمگين كان را در ميان جشن و شادي هواداران آلمان به تصوير كشيدند.
كان گفت: در دو سال گذشته در بهترين سطح آمادگي بازي كردم و عملكرد خوبي در جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا داشتم. دو بار هم به همراه بايرن مونيخ به قهرماني بوندسليگا و جام حذفي باشگاه‌هاي آلمان رسيدم. واقعا دليلي براي اين تغيير وجود نداشت.
تيم ملي آلمان پس از پيروزي مقابل سوئد در يك چهارم نهايي جام جهاني ‪ ، ۲۰۰۶‬به مصاف آرژانتين مي‌رود.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”