کارت قرمز دکو حقش بود؟

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

کارت قرمز دکو حقش بود؟

پست توسط hamed6248 »

سرمربي تيم ملي فوتبال پرتغال گفت نسبت به كارت قرمزي كه "دكو" در جريان پيروزي تيمش مقابل هلند در دور دوم رقابت‌هاي جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬دريافت كرد، اعتراض مي‌كنيم .
به گزارش خبرگزاري رويترز از مارينفلد، "لوييس فيليپه اسكولاري" روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران پس از تمرين تيم پرتغال همچنين از عملكرد "والنتين ايوانف" داور روس اين مسابقه، "ماركو فان باستن" سرمربي هلند و بازيكنانش به علت پيروي نكردن از قوانين بازي جوانمردانه فيفا انتقاد كرد.
وي اظهار داشت: قبول دارم كه ما هم اشتباهات انضباطي انجام داديم اما به هيچ عنوان نمي‌توانيم كارت قرمز دكو را بپذيريم.
اسكولاري افزود: فدراسيون فوتبال پرتغال براساس قوانين بازي جوانمردانه فيفا، درخواست خود را براي تجديد نظر در مورد كارت قرمز دكو به كميته داوران فدراسيون بين‌المللي فوتبال ارائه خواهدكرد.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
Captain I
Captain I
سپاس‌های دریافتی: 66 بار
تماس:

پست توسط Fareed3230 »

گرفتن اين جور كارت ها خيلي بچگانه و احمقانه است چون داور هيچ كاري بجز دادن كات نميتونه انجام بده و متن صريح

قانونه كه اتلاف وقت بازيكن براي شروع مجدد در خلال بازي يك ضربه آزاد غير مستقيم جريمه تيمي و يك كارت زرد براي

بازيكن بعنوان جريمه انفرادي به همراه خواهد داشت . دقيقا مثل همون كارتي كه جواد نكونام در بازي با مكزيك گرفت

بنظر من كاملا كارت دكو درست بود ! البته ميتونست يك كارتم به بازيكن هلند بده بخاطر اون حركت غير ورزشي براي گرفتن

توپ كه با اون كارت ديگه واقعا بازي فستيوال اختار ها ميشد !! :-(
به زودي در اين مكان امضا اضافه خواهد شد .
Major
Major
محل اقامت: www.aerospacetalk.ir
سپاس‌های دریافتی: 37 بار
تماس:

پست توسط Tomcattter »

به نظر من هم حق دکو بود که با اون کار بچه گانه سطح خودشو نشون داد
البته نمیدونم چرا ایوانف به فیلیپ کوکو هیچ کارتی نداد که دکو رو سالتو بارانداز کرد :?
براي غلبه بر ظلمت كافي است چراغ روشن كنيم ، چون نمي توان ظلمت را روشن كرد .
سایت مرجع هوانوردی و هوافضای پارسی
[External Link Removed for Guests]
وبلاگ من
[External Link Removed for Guests]
Captain I
Captain I
سپاس‌های دریافتی: 66 بار
تماس:

پست توسط Fareed3230 »

Tomcattter, فكر كنم كه داور هم خسته شده بود اينقدر كه كارت داده بود و در مورد موماشات كرد .

آخر بازي هيچ كس ناي راه رفتن نداشت چه برسه به ايوانف
به زودي در اين مكان امضا اضافه خواهد شد .
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”