به به چه هوایی... ( لیگی که بوی تبانی می دهد)

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

به به چه هوایی... ( لیگی که بوی تبانی می دهد)

پست توسط samanrossonero »

این روزها رقابت حساس لیگ برتر و رقابت تیم ها برای قهرمانی و کسب سهمیه جام باشگاهها تیتر اول اکثر روزنامه ها و جراید ورزشی را به خود اختصاص می دهد.
لیگ برتری که هر هفته از هفته دیگر به ظاهر جذابتر هست.
بحث داوری و ضعف آن هم که دیگر طبیعی شده و بحث کردن در مورد آن دویدن روی ترد میل است!!!
به قول فیروز کریمی: (( اشتباهات داوری جزئی از داوری هست)).35(یعنی ضربدر 35)

همگی رقابتهای فصل قبل یادمان هست که چگونه سر یکسری حرفها مثل : ((چرا در گنجه بازه؟چرا پیرنت درازه؟)) از پرسپولیس که با قدرت یکه میتاخت 6 امتیاز کثر شد.

امسال هم که استقلال به جای پرسپولیس خوب بازی می کند با نزدیک شدن به پایان فصل اشتباهات داوری بیشتر رخ می نماید.

استقلال که تاکتیک خود را بر اساس قدرت نفوذ برهانی و اکبرپور و پاسهای عمقی بی نقص جباری و جانواریو گذاشته بود و بدون شک توانایی بسیار بالایی در استفاده از عمق خط دفاعی حریف داشت ناگهان تغییر تاکتیک داد و به روش سنتی فوتبال بازی کرد و با حرکات خسرو حیدری و در مقطعی هاشم بیگ زاده و سانترهای این دو بازیکن روی دروازه حریفان فشار آورد و البته دیگر نتوانست مثل گذشته زیبا و پرگل بازی کند...

چرا؟؟؟

معلوم است.وقتی داورهای ما از هر 365 فرار از آفساید 364 تای آن را به اشتباه آفساید می گیرند شما محکوم به سنتی بازی کردن و دوری جستن از بازی به روز و زیبا و چشم نواز هستید.

مربیان ما هم که دیگر صدایشان در آمده:
قلعه نوئی: (( امیدوارم دستهای پشت پرده باعث تغییر نتایج لیگ نشود))
فیروز کریمی:((با این داوری ها ما لیگ را رها کرده و به فکر بازیهای آسیایی خواهیم بود.از روزی که در کورس قرار گرفتیم 7 هفته به اشتباهات باختیم.))

در بازی استقلال با پیکان سیاوش اکبرپور که گویی حرف دل قلعه نوئی را می زد با فریاد گفت:(( تا کی می خواهند سر ما را ببرند؟تا کی می خواهند حق ما را بخورند؟))

دربی های ما هم که شده حکایت تساوی مصلحتی و برای همه هم مانند روز مشخص گشته و به قول هواداران سرخابی در آزادی : (( دربی سیاسی نمی خوایم نمی خوایم))

چرا مساوی نکنند؟
وقتی دستور برسد باید مساوی کنید دیگر بازیکنان و مربیان بیچاره چه کنند؟
اگر آبیها ببرند قرمزها عصبی می شوند و اتوبوس و شیشه و در و دیوار را به هم میرزند و اگر قرمزها ببرند آبیها این چنین می کنند.
پس بیایید مساوی کنیم که بعد از بازی همه بگویند :(( به به چه هوایی.چه کیفی داره.میریم ماهیگیری.))
دیگر نه اتوبوسی خراب می شود و نه شیشه ای می شکند.

استقلال و ذوب آهن امسال و پرسپولیس و سپاهان سال گذشته با اعمال نفوذ و سیاست بازی در روزهای پایانی به هم نزدیک شدن تا ورزشگاهها پر شود و 4 هفته مانده به پایان بازی ها قهرمان مشخص نشود تا ورزشگاه خالی بماند و بدین طریق پول بیشتری به جیب آقایان ( که معلوم نیست چه کسانی هستند) راه یابد.
فکر می کنم تکلیف لیگ مشخص هست.استقلال قهرمان می شود اما به سختی و در هفته پایانی و طی رقابتی سخت با ذوب آهن.
بازی مستقیم هم که طبق چیزی که من پیش بینی کردم مساوی شد.
حالا این چند هفته آبستن اتفاقات دور از انتظاری نخواهد بود.استقلال و ذوب آهن از نظر امتیاز مساوی خواهند شد و با یک شکست استقلال و تساوی ذوب آهن این دو تیم به هم خواهند رسید که به احتمال زیاد شکست استقلال مقابل فولاد خواهد بود.
دیگر از دیدن فوتبال لیگ بدتر (نه برتر) کشورمان لذت نمی برم.دربی مساوی و اشتباهات داوری و ظلم بی اندازه ای که به مربیان و بازیکنان و باشگاهها می شود.
من کمترین این رقابتها را تحریم کرده ام و دیگر چشمانم را برای این خیمه شب بازی خسته نمی کنم.

شما هم خود دانید...
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: البرز
سپاس‌های ارسالی: 732 بار
سپاس‌های دریافتی: 494 بار
تماس:

Re: به به چه هوایی... ( لیگی که بوی تبانی می دهد)

پست توسط Abdoll@h »

آقاجان تا این تیمها خصوصی نشن همین آشه و همین کاسه.این بحثا همش بی فایده اس. :P
[FONT=Impact]آدمهای پاک خطا نمی کنند ، سادگی می کنند . و امروز سادگی ، پاکترین خطای دنیاست. 
Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

پست توسط Present »

@ ,
کاملا موافقم دیدید که استقلال اول فصل چقدر بد بازی می کرد چون بودجه نیود و بازیکنا از سال قبل هم هنوز کمی بیش و پس طلب دارند یکی از این افراد طالب لو است
بعد انتظار داریم طالب لو ،طالب لوی سال 84 باشه که کمتر کسی تک به تک می تونست بهش گل بزنه
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 25 بار
سپاس‌های دریافتی: 56 بار

پست توسط ama.kh »

با سلام به شما دوست عزيز
اولا سال قبل 6 امتياز را از پرسپوليس فيفا كم كرد .
ثانيا 3 امتيازي را كه فدراسيون ايران به دليل اينكه 40 دقيقه قبل از بازي يكي از تماشا گر نما ها ترقه اي به چشم سرباز نيروي انتظامي زد و سپاهان علاوه بر اين 3 امتياز 4 ماه مجبور بود خارج از خانه بازي كند ( با وجود اينكه در 4جام رقابت مي كرد ) را نگفتيد كه سهم بسزايي در بدست آوردن قهرماني داشت .
ثالثا اين اشتباهات داوري كه گفتيد در حتي فينال ليگ برتر سال گذشته هم بوده با 7 دقيقه تاريخي داور مسابقه ( ضمنا اين داور به علت داوري خوبش :::P در اين مسابقه بهترين داور سال انتخاب شدند ) كه اگر حتي تمام وقت ها را هم مي گرفتيم ( همانند فوتسال: وقت مفيد) 7 دقيقه نمي شد .
رابعا فقط اشتباهات داوري نيست . خود تيم ها هم مقصرند ( بازي سپاهان در سال قبل مقابل برق و صبا - بازي پرسپوليس در سال قبل مقابل اسقلال اهواز - بازي ذوب آهن در همين ليگ با ابومسلم و بازي استقلال مقابل مقاومت )
البته من با نظر شما در مورد سياسي بودن بازي سرخابي موافقم و چاره آن را غير دولتي كردن اين تيم ها مي دانم .
همينطور با قهرماني استقلال در مبارزه با ذوب آهن هم موافقم .

البته شايان ذكر است كه مقامات دولتي و فدراسيون هم دوست دارند يك تيم دولتي ( استقلال يا پيروزي ) قهرمان ليگ شوند البته من براي اين گفته خودم دليل دارم :
سال گذشته در واقعه دل خراش چشم سرباز . سپاهان محروم شد
در پايان بازي فينال ليگ سال گذشته پس از زدن گل پرسپوليس و سوت پايان بازي . هواداران پرسپوليس به زمين ريختند و . . .
كه هيچ گونه حركتي از سوي فدراسيون رخ نداد ( آقاي شاه حسيني استعفا دادند ) و چون طرف حساب پرسپوليس بود . خوب ازش گذشتن .

و اينكه با تساوي دربي تلفات و خسارات اتوبوسراني و شهرداري و ورزشگاه آزادي و . . . خيلي خيلي كم مي شود .

اشتباهات داوري امتيازات زيادي از همه تيم ها گرفته و تيمي كه مي خواهد قهرمان شود بايد يا تهراني باشه يا يه پارتي درست حسابي داشته باشه .

به اميد يك ليگ حرفه اي
هيچ وقت از كسي كه هميشه موافق من بود چيزي ياد نگرفتم
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”