دادكان: حضور علي‌آبادي در ورزش توطئه است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: کهکشان راه شيري-منظومه شمسي-جنب خورشيد- کره زمين- ايران
سپاس‌های دریافتی: 6 بار
تماس:

دادكان: حضور علي‌آبادي در ورزش توطئه است

پست توسط safoleslamy »

رئيس بركنار شده فدرسيون فوتبال عنوان كرد كه حضور علي‌آبادي، معاون رئيس جمهوري و رئيس سازمان تربيت بدني در ورزش توطئه‌اي براي نابودي ورزش در ايران است.

به گزارش فارس، محمد دادكان روز دوشنبه در حاشيه مراسم توديع از فدراسيون فوتبال با تشکر از همكاري اعضاي اين فدراسيون، اذعان داشت: در عرصه فرهنگي و اجتماعي بهترين عملكرد را داشته‌ايم. در عرصه ورزش هم چنين شرايطي را داشتم و در 10 سال حضورم در ميادين فوتبال حتي يك كارت زرد هم دريافت نكردم؛ اما با كمال تعجب امروز عنوان مي‌كنند كه ادبيات من خشن است.

وي با اشاره به فعاليت‌هاي خود در فدراسيون فوتبال گفت: تيم‌هاي پايه‌اي و پايگاه‌هاي استعداديابي را در سراسر كشور راه‌انداي كردم و اميدوارم با حضور رئيس جديد اين فعاليت‌ها ادامه يابد. زماني فدراسيون دو اتاق با دو خط تلفن داشت. پس از آمدن صفايي فراهاني اوضاع فدراسيون بهبود يافت. امروز با تلاش همكارانمان توانستيم اين ساختمان را به عنوان پايگاه فدراسيون بسازيم.

وي افزود: به دو باشگاه مطرح بعد از 26 سال دو ساختمان اختصاص داديم. آكادمي فوتبال را راه‌اندازي كرديم. با اين حال در چهار سال اخير هيچ نهادي به اندازه يك ريال به ما كمك نكرد. هر درآمدي بود خودمان آورديم و فوتبالمان را غني كرديم و مهم‌ترين دستاورد ما سلامت كاريمان بود. در اين مدت بارها به دادگاه ،مجلس و كلانتري رفتم تا قانون فوتبال رعايت شود.

وي اذعان داشت: زمان هاشمي طبا و مهرعليزاده فعاليت كردم و از آنها تشكر مي‌كنم؛ اما در خصوص علي آبادي صحبت‌هايي دارم كه مي‌خواهم به صراحت آن را عنوان كنم. خواهش مي كنم از رسانه‌ها كه تمام حرف‌هايم را منعكس كنند.

دقيقاً زمانيكه علي آبادي آمد، تصميم به جدايي از فدراسيون گرفتم؛ اما تصميم گرفتم كاري را كه خود شروع كرده بوديم به سرانجام برسانيم و پس از جام جهاني از اين سمت جدا شوم. مي توانستم مثل خيلي از افراد همزمان عهده‌دار سمت رياست و سرپرستي دو فدراسيون باشم؛ اما شخصيتم قبول نكرد كه چنين كنم.

دادكان تصريح كرد: مسئولان سازمان وقاحت را به جايي رساندند كه از ما خواستند بر مبناي منافع آنها حركت كنيم و خواسته آنها را به اجرا در آوريم؛ اما قبول نكردم. علي آبادي از من خواست تا خيلي از اعضاي فدراسيون را حذف كنم. ابتدا خواستند كه تعدادي از اعضاي هيات رئيسه را عوض كنم؛ اما زير بار نرفتم.

پس از آن خواسته شد دانشور، درودگر و زمان آبادي را بركنار كنم؛ اما باز هم قبول نكردم. در پايان نوبت به عزل برانكو رسيد كه او را نيز بركنار كنم؛ اما باز هم پاسخ من منفي بود.

وي ادامه داد: هميشه منتظر لغزش فدراسيون بودند؛ اما به آنها مي گويم حتي سرم را جدا كنند در اين مملكت مي‌مانم و خدمت مي‌كنم چون براي خدمت ساخته شده‌ام. رئيس جمهوري از ما خواست برنامه بدهيم، ما نيز برنامه خود را در اختيار ايشان قرار داديم؛ اما جالب اينجاست كه سازمان چيز ديگري مي خواست. ما از برپايي اردو در سوئيس گفتيم و سازمان توصيه كرد براي برپايي اردو به اردبيل برويم!

درخواست بازي با كرواسي را مطرح كرديم و آنها پيشنهاد بازي با دليجان و رفسنجان را دادند. اين خواست سازمان بود. نمي دانم با اين روش چطور مي توانند در كارشان موفق باشند.

وي خاطر نشان كرد: دادكان رفت و حذف شد؛ اما اجازه ندهيد ورزش حذف شود. آدم‌هاي كوچك آمدند در ورزش و مي‌خواهند ورزش را كوچك كنند. احتمالاً فردي را مي‌آورند و مدتي مي توانند موفق عمل كنند؛ اما همه اينها موقتي است.

دادكان اذعان كرد: مي خواهند اينطور نشان دهند كه با رئيس جمهوري و نظام مشكل دارم و حرف‌هاي مرا سانسور مي‌كنند. در حاليكه از من انقلابي‌تر كسي نيست. رئيس جمهور 20 ميليون راي آورده و براي همه مردم ايران است و فقط براي علي آبادي نيست.

وي افزود: نمي‌دانم علي آبادي پيش از اين كجا بود كه امروز در ورزش آمده است. حضور وي در ورزش يك توطئه است. مي‌خواهند ورزش را خراب كنند. خوشحالم كه سازمان تربيت بدني، كميته ملي المپيك و مطبوعات عليه ما بسيج شده‌اند. اين اتحاد خوب است و اميدوارم دوام داشته باشد.

رئيس سابق فدراسيون عنوان كرد: بارها براي پاسخگويي به مجلس رفته‌ام؛ اما بايد به نمايندگان مجلس بگويم به جاي توجه به اين مسائل بهتر است به فكر استان‌هاي خود باشد. آنها كه از من امكانات براي استان‌هايشان مي‌خواستند امروز از من و فدراسيون انتقاد مي‌كنند.

وي با انتقاد به نظرات مسئولان كميته ملي المپيك پيرامون حواشي ملي در جام جهاني گفت: كارهاي كه عليپور در آلمان انجام داده، هيچ ربطي به فدراسيون ندارد. او عضوي از فدراسيون است؛ اما فعاليت هايش خارج از فدراسيون به ما مربوط نمي‌شود.

وي با انتقاد مجدد از سازمان تربيت بدني گفت: مسئولان اين سازمان در پي شكست تيم ملي در جام جهاني بودند كه به جاي ما از مردم عذرخواهي كردند. آنها بهتر است به خاطر عملكرد خود و از مردم عذر بخواهند.

دادكان در خصوص بدهي باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس به فدراسيون گفت: باشگاه پرسپوليس 496 ميليون تومان به ما بدهكار است. استقلال نيز رقمي در حدود يكصد ميليون تومان به فدراسيون بايد پرداخت كند. در صورت عدم پرداخت اين مبالغ از حضو اين دو تيم در فصل ليگ برتر جلوگيري به عمل مي‌آيد.

وي تصريح كرد: در پي صعود تيم ملي به جام جهاني 5 ميليارد تومان پول به فدراسيون رسيد كه از اين مبلغ، دو ميليارد صرف آماده سازي تيم براي حضور در جام جهاني شد. سه ميليارد و دويست ميليون تومان مانده است. اين سرمايه فوتبال است اميدوارم هر فردي بعد از من به فدراسيون آمد اين رقم را صرف خدمت به اين رشته ورزشي كند.
1 چیزی رو خیلی وقته می خواستم بهت بگم . میدونم میگی برو بابا ولی من ....
من.... واقعا عاشق ....من واقعا عاشق تو ..... من واقعا عاشق توروبچه با خیارم !!!
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران. شهرک اکباتان
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 186 بار

پست توسط ARMIN »

سلام
حالا که دادکان نتيجه نگرفته؟ چرا اينقدر ديگه از خودش دفاع مي کنه؟؟؟؟
Don't play games with the ones who love you
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”