فیصل: فوتبال ايران چند سال است سيرنزولي دارد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

فیصل: فوتبال ايران چند سال است سيرنزولي دارد

پست توسط samanrossonero »

  شماره دو فوتبال عربستان دلايل شكست تيم ملي ايران را در يك برنامه تلويزيوني تشريح كرد.      ام‌. بي‌ . سي وابسته به شاهزادگان ثروتمند عربستان سعودي كه از دبي ‌ پخش مي‌ شود بامداد امروز(دوشنبه) در يك برنامه‌ي اختصاصي به جشن و پايكوبي براي پيروزي تيم ملي عربستان در برابر تيم ملي فوتبال ايران پرداخت و دراين برنامه به تحليل شكست تيم ملي ايران پرداخت.

خبرنگار اين شبكه‌ي تلويزيوني ماهواره‌اي در گفت‌وگو با شاهزاده" نواف بن‌فيصل" مردشماره دو فوتبال عربستان دلايل پيروزي تيم ملي عربستان را از وي جويا شد.

اين مقام سعودي با تبريك اين پيروزي و اظهار شادماني از آن گفت: «ما در شرايطي پيروز شديم كه در زمين حريف و در مقابل بيش از يكصد هزار تماشاگر پرهيجان حاضر شده بوديم.»

وي امداد خداوند، روح جنگندگي بازيكنان تيم ملي عربستان و تصميمات درست و تاكتيكي "تسيرو" مربي تيم ملي عربستان را سه دليل اصلي پيروزي تيم ملي عربستان بر ايران در ورزشگاه آزادي برشمرد و ازتغيير به موقع مربي تيم ملي عربستان پس از شكست در برابر كره شمالي دفاع كرد و گفت: «تعويض ناصر الجوهر در مجموعه‌ي تيم تحرك جديدي به وجود آورد.به طوري كه بازيكنان تيم ملي عربستان براي بردن پا به ايران گذاشته بودند.»

وي تصريح كرد: «اقدامات تسيرو را نبايد دست كم گرفت. او نه تنها تيم را ارتقاداد، بر سرعت آن افزود و با استفاده از تجربياتش توانست بار ديگر عربستان را در رديف مدعيان صعود به جام جهاني قرار دهد.»

از سوي ديگرتلويزيون ام‌. ‌بي ‌.‌سي با تحليل اين ديدار، تيم ملي ايران را تيمي كه درچند سال گذشته دچار سير نزولي شده است برشمرد و گفت:تيم ايران به دليل مشكلاتي كه دارد، نمي‌تواند از تمام امكانات خود بهره ببرد.

مفسراين تلويزيون گفت: بازيكنان تيم ملي عربستان بازي را اتفاقي نبردند وبراساس تدابير اتخاذ شده توانستند ايران را در خانه‌اش شكست دهند.

يكي از مفسرين ديگر اين تلويزيون، تيم ملي عربستان را تيمي بزرگ برشمرد كه در هنگام لحظات سرنوشت‌ساز دست به كارهاي بزرگي مي‌زند.

وي اين تيم را تحول يافته و حريفي جدي براي كره شمالي و كره جنوبي برشمرد.


منبع: 
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”