پیتر چک در یک قدمی بارسلونا

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پیتر چک در یک قدمی بارسلونا

پست توسط samanrossonero »

تصویر

در حالی که این روزها صحبتهایی مبنی بر جدایی ویکتور والدس از رختکن باشگاه کاتالان به گوش می رسد، سران نوکمپ عزم خود را جزم کرده اند تا پتر چک را به کاتالونیا بیاورند.

سران باشگاه بارسلونا ممکن است تلاش جدیدی را برای به خدمت گرفتن سنگربان کنونی چلسی، به عنوان جانشین ویکتوروالدس آغاز کنند.

این در حالی است که در تمام اروپا از چک به عنوان یکی از برترین سنگربانان این قاره یاد می شود و زمانی که او به فوتبال انگلستان نقل مکان کرد، مورد توجه سران باشگاه های بزرگ اروپایی قرار گرفت.روزنامه ال موندو دپورتییو در این رابطه به این نکته اشاره کرده که از جمله باشگاه هایی که خواهان به خدمت گرفتن چک هستند، می توان به بارسا اشاره کرد که با دروازه بان شماره یکشان به مشکلاتی برخورده اند.

والدس هنوز قرارداد جدیدی با باشگاه کاتالان به امضا نرسانده و این طور به نظر می رسد که پول بیشتری ، نسبت به آنچه از باشگاه دریافت می کند، می خواهد.به همین دلیل ممکن است که والدس رختکن بارسا را ترک کرده و سران این باشگاه درهای ورودی را به روی چک بازکرده اند.

این در حالی است که پیش از این و در سال 2007 نیز صحبتهایی در مورد انتقال او به بارسلونا به گوش می رسید.خود چک در این رابطه گفت:«آیا می توانم تصور کنم که در انگلیس بمانم؟ هنوز نمی توانم به این پرسش پاسخ دهم، چرا که در چلسی احساس خوشبختی می کنم و به لیگ برتر علاقه دارم.من و همسرم به زندگی در لندن عادت کرده ایم. ولی اکنون که سران بارسا به جذب من اظهار علاقه کرده اند، قطعا پیشنهاد ارزشمندی خواهد بود.»

ariensport
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”