مالدینی: روز خداحافظی روز بسیار سختی خواهد بود

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

مالدینی: روز خداحافظی روز بسیار سختی خواهد بود

پست توسط samanrossonero »

 تصویر 
  
  
  مالدینی اسطوره میلان میگوید که روز خداحافظی یکی از اندوه بارترین روزهای عمر او خواهد بود ولی ترجیح میدهد روی نکات مثبت تمرکز کند.

این مدافع که از سال 1978 به میلان پیوست و در سالهای اخیر جایگاه اسطوره ها را پیدا کرده است.. او در گفتگو با  
 .   گفته که آماده رویارویی به کمک حرفه ای گری و فلسفه با یکی از سختترین تصمیمهایش است:با آرامش خداحافظی میکنم چون ورزشی را ترک میکنم که چیزهای بسیار زیادی به من بخشیده. خنده و تبسم به من داده و بارها در سطح حرفه ای و در سطح انسانی باعث خندیدن من شده.مالدینی افتخار میکند که میتواند پرچم باشگاه را به اهتزاز دربیاورد. در هر حال این مدافع گذشته درخشان خود را هم به خاطر خواهد داشت و میگوید که این گذشته درد بازنشستگی را آرام خواهد ساخت:تمام جامهایی که گرفته ام مایه غرور من است و همچنین تمام چیزهایی که با این باشگاه به دست آورده ام. فوتبال تجربه ای بوده که به من چیزهای زیبای زیادی بخشیده و البته بدیهایی هم داشته. چیزهای بد را میتوان به شکستها نسبت داد، ولی این جزئی از فوتبال است و آن را میپذیرم.کاپیتان مالدینی در انتهای فصل کفشهایش را خواهد آویخت. 

  
 . 
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”