رینا مهاجم چلسی را ستود

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

رینا مهاجم چلسی را ستود

پست توسط bahmanwolf »

خوره رینا " با تمجید از " دیدیر دروگبا " او را دشوارترین حریف خود می‏نامد.

دروازه‏بان لیورپول در دیدار چهارشنبه لیگ قهرمانان اروپا مقابل چلسی در آنفیلد، مقابل " دیدیر دروگبا " قرار خواهد گرفت.

" دروگبا " سال گذشته کمک کرد آبی‏ها لیورپول را در نیمه‏نهایی شکست دهند و " رینا " احساس می‏کند او بار دیگر تهدید اصلی خواهد بود.

اوگفت:« آن‏ها تعداد زیادی بازیکن خوب مانند دروگبا دارند که یکی ازبازیکنان محبوب من است. اما ما احساس می‏کنیم می‏توانیم پیروز شویم. زمانیکه مردم در مورد خطرناک‏ترین مهاجم از من سوال می‏پرسند، همیشه می‏گویمدیدیر دروگبا.»

« او قوی‏تر و قوی‏تر می‏شود. اودر ماه‏های گدشته آسیب دیده بوده اما او حالا گلزنی می‏کند، او چهار یاپنج گل در شش بازی زده یا چیزی شبیه آن و ما می‏دانیم متوقف کردن او مشکلخواهد بود. اما واقعا فکر می‏کنیم می‏توانیم آن را انجام دهیم.»

«ما می‏دانیم دروگبا در نیمه‏نهایی سال گذشته چه کار کرد و آن‏ها ما راشکست دادند اما احساس می‏کنیم می‏توانیم آن‏ها را در هر زمانی شکست دهیم.»

چلسیزیر نظر " گاس هیدینک " در فرم خوبی به سر می‏برد اما لیورپول پس از کسبنتایج خارق‏العاده با اعتماد بیشتری بازی می‏کند. " فرناندو تورس " و "استیون جرارد " در بهترین فرم خود قرار دارند و " رینا " انتظار دارد ایندو ستاره بار دیگر بدرخشند.

" رینا " در ادامهگفت:« زمانی که با چلسی بازی می‏کنید کار آسانی پیش رو ندارید، آن‏هاهمیشه یک حریف سخت هستند اما ما در یک روند خوب هستیم. همیشه چیزهای کوچکدر این رقابت‏ها تفاوت ایجاد می‏کند. اما ما اطمینان داریم در فرم ایده‏آلهستیم و تعدادی بازیکنان با کلاس بالا داریم.»

«تورس جادویی است، اگر بهترین نباشد، یکی از بهترین‏هاست و او بازیکنکلیدی‏ای است. جرارد بهترین هافبک جهان است، در آن شکی نیست. احتمالا اینبهترین فصل حرفه‏اش بوده است.»

« احساس سرافرازی می‏کنم و واقعا خوش‏بخت هستم که در کنار او بازی می‏کنم و او برای انجام هر کاری ما را تشویق می‏کند.»

منبع:اسکای اسپورت
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”