بنیتز ناراحت از شکست خانگی مقابل چلسی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

بنیتز ناراحت از شکست خانگی مقابل چلسی

پست توسط bahmanwolf »

سرمربی لیورپول از شکست خانگی مقابل چلسی ناراحت است اما معتقد استآن‏ها باید این نتیجه را فراموش کنند و به بازی مقابل بلکبرن فکر کنند.

"رافائل بنیتز " پس از بازی گفت:« ما گل اول را زدیم و کارمان را خوب انجامدادیم اما بعد از آن کنترل خود را از دست دادیم. ما از روی کرنر گل خوردیماما کار خود را خوب انجام ندادیم. آن‏ها پنج، شش بازیکن دارند که در هواخیلی خوب هستند، اما در گل اول او آزادنه ضربه خود را زد. ما سه بازیکناطراف او داشتیم اما او پرش آزادانه داشت.»

« درسیستم منطقه‏ای شما مجبور هستید کنترل تمامی فضا‏ها را در اختیار داشتهباشید اما ما این کار را انجام ندادیم، بنابراین این اشتباه ما بود. ما یکبازی بزرگ در روز شنبه داریم، پس از آن به بازی برگشت فکر می‏کنیم. خیلیمشکل است، ما هنوز می‏توانیم این کار را انجام دهیم اما مجبور هستیم سه گلآن‏ها را جبران کنیم.»

سرمربی لیورپول افزود:«آن یک شگفتی نبود که چلسی پس از گل مساوی باز هم حمله می‏کرد. چلسی تیمخیلی قدرتمندی است، فکر می‏کنم در 11 بازی خارج از خانه لیگ پیروزشده‏اند. برای شکست آن‏ها شما باید خیلی خوب بازی کنید و ما بازی را خوبآغاز کردیم اما در ادامه مثل همیشه نبودیم.»

«همیشه شکست در این رقابت‏ها مشکل است. اکنون ما باید سریع این شکست رافراموش کنیم و به بازی بلکبرن فکر کنیم و بعد از آن به چلسی. سخت خواهدبود، اما لازم است که بر روی بازی بعدی تمرکز کنیم. حالا حق تقدم بابلکبرن است. ما سعی خواهیم کرد آن‏ها را شکست دهیم.»

"بنیتز " در پایان گفت:« ما خاویر ماسچرانو را برای بازی بعدی در اختیارخواهیم داشت، پس از اینکه در این بازی به علت محرومیت حضور نداشت.»


منبع:سایت یوفا
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”