تناقض در اظهارات قلعه نويي و بيانيه باشگاه استقلال

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

تناقض در اظهارات قلعه نويي و بيانيه باشگاه استقلال

پست توسط bahmanwolf »

درگيري ميثم منيعي با سرمربي و مسئول روابط عموميباشگاه استقلال كه از سوي اين باشگاه قويا تكذيب شد بازتاب گسترده اي دررسانه هاي كشور داشته و اخبار متفاوتي در اين خصوص منتشر شده است.

سايتباشگاه استقلال صبح روز يكشنبه با انتشار يك بيانيه خبر درگيري ميثم منيعيبا امير قلعه نويي را تكذيب كرد. همچنين در بخش پاياني اين بيانيه خبردرگيري منيعي با مدير روابط عمومي باشگاه استقلال تكذيب شد. در اين بخشآمده بود:" مسئول روابط عمومي باشگاه استقلال هم خبر درگيري اش با ميثممنيعي را تکذيب کرد و گفت:"منيعي از بازيکنان خوش اخلاق استقلال است و منبا او دوست هستم.هيچ گونه مشاجره اي هم ما بين ما رخ نداده است. مشکلي کهبراي او پيش آمده بود اصلا به روابط عمومي مربوط نمي شد،چه رسد به اين کهبا هم مشاجره داشته باشيم."

اخبار غير رسمي حكايت از درگيري فيزيكي در فرودگاه مهرآباد داشت اما مسئولان باشگاه استقلال اين اخبار را تخيلي دانستند.

روزنامهگل در شماره روز سه شنبه مصاحبه اي با امير قلعه نويي انجام داده و سرمربيآبي پوشان با تكذيب خبر درگيري خودش با منيعي موضوع درگيري اين بازيكن بامدير روابط عمومي باشگاه را تاييد كرده كه اين اظهارات با بيانيه باشگاهاستقلال مغايرت دارد. متن اظهارات قلعه نويي در گفت و گو با روزنامه گل بهاين شرح است:"من اصلا منيعي را نديدم چون در سالن ديگري بودم و در جرياندرگيري نبودم و در اهواز متوجه شدم كه با نوري فر (مدير روابط عموميباشگاه استقلال) درگير شده چون فكر كرده كه او پشت سرش حرف زده است."

منبع:فوتبال  
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”