گل در استمفوردبریج، چلسی را به نیمه‏نهایی فرستاد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

گل در استمفوردبریج، چلسی را به نیمه‏نهایی فرستاد

پست توسط bahmanwolf »

همه بازی زیبا و جسورانه چلسی رو دیدن با این که چلسی 1 گل خورد نترسید و با همون سیستم هجومی4.3.3بازی کرد و دیدید که هیدینگ این مربی بزرگ که سابقه مربی گری در تیمهای معروفی چون ریال مادرید و ایندهوون رو داره همه میگفتند چلسی فقط بلده به تیمهای کوچک گل بزنه و فقط تیمهای کوچک را ببره با چه شهامتی ادامه داد و در اخر با 1 بازی زیبا 7 به 5 پیروز شد.این بازی یکی و البته به نظر من بهترین بازی و زیباترین و پر گل ترین بازی جام باشگاهها بود که در 2 بازی رفت و برگشت 12 گل زده شد و فقط این جور بازی مهیج و سرعتی را در بهترین لیگ دنیا یعنی انگلیس سراغ داریم و همه دیدید که با 1 تعویض زیرکانه گاس هیدینگ که کالو رو بیرون کشید و انلکا رو به بازی اورد شاید انلکا 10 15 بازی گل نزده ولی همینجور که اقای انصاری فرد که کارشناس اون شب شبکه3بودند تعویض هیدینگ رو تحسین کردند با اوردن انلکای سرعتی از گوش چپ چلسی قوت گرفت و همون طور که دیدید ..دروگبا.لمپارد و انلکا رو 3 گل چلسی نقش داشتن و 1 گل هم که الکس با شوت برقاسا و زیبا وارد دربازه لیورپول کرد درسته من طرفدار چلسی ام ولی به لیورپول تبریک میگم بازی زیبایی کرد تا لحظات پایانی استرس داشتم و خیلی مهیج بود من تا حالا انقدر تو عمرم استرس نداشتم.......

[External Link Removed for Guests]

هشت گل در یک دیدار مهیج و زیبا، چلسی را به مرحله نیمه نهایی لیگقهرمانان اروپا فرستاد. در دیدار برگشت مرحله یک چهارم لیگ قهرماناناروپا، تیم‏های چلسی و لیورپول در ورزشگاه استمفوردبریج به مصاف هم رفتندکه در نهایت دو تیم به تساوی پر گل 4-4 دست یافتند اما با توجه به پیروزی3-1 آبی‏ها در آنفیلد، آن‏ها به جمع 4 تیم برتر اروپا راه یافتند.
درنیمه اول این دیدار جذاب و تماشایی، لیورپول با توپ پر آمد و با حملات پرتعداد خود نظم خط دفاعی چلسی را بهم ریخت، تا اینکه در دقیقه 19 " فابیواورلیو " مدافع برزیلی لیورپول با ضربه ایستگاهی تماشایی خود و غافلگیری "پیتر چک " دروازه چلسی را باز کرد. قرمزهای آنفیلد به حملات خود ادامهدادند و در دقیقه 28 روی خطای " ایوانوویچ " در داخل محوطه جریمه، لیورپولصاحب یک ضربه پنالتی شد که " ژابی آلونسو " آن را تبدیل به گل کرد تا امیدبه اردوی این تیم بازگردد.
اما در نیمه دوم همه چیز عوض شد و این بارچلسی بود که حمله می‏کرد. آن‏ها خیلی زود هم به گل رسیدند. سانتر زمینی "آنلکا " از جناح راست با ضربه " دروگبا " و اشتباه " رینا " دروازه‏بانلیورپول به گل اول آبی‏ها تبدیل شد. در ادامه ضربه ایستگاهی فوق العاده "الکس " مدافع برزیلی چلسی در دقیقه 57 گل تساوی این تیم را رقم زد و دردقیقه 76 " فرانک لمپارد " کاپیتان چلسی و روی پاس " دروگبا " گل سوم تیمشرا به ثمر رساند.
اما شاگردان بنیتز نمی‏خواستند به راحتی حکم صعودچلسی را امضا کنند و در دقایق 81 و 83 دو گل توسط " لوکاس " و " کویت " بهثمر رساندند ولی در ادامه نمایش تمام نشدنی گل این دیدار، " فرانک لمپارد" در دقیقه 86 گل چهارم و مساوی چلسی را به زیبایی هر چه تمام‏تر وارددروازه لیورپول کرد تا شاگردان گاس هیدینک در مجموع دو دیدار رفت و برگشتبا نتیجه 7-5 لیورپول را شکست دهند و در مرحله نیمه نهایی حریف بارسلوناشوند.

چلسی 4-4 لیورپول
مجموع: 7-5 به سود چلسی
گل‏ها:دیدیر دروگبا 51، الکس 57، فرانک لمپارد 76 و 86(چلسی) فابیو اورلیو 19،ژابی آلونسو{پنالتی 28}، لوکاس لیوا 81، درک کویت 83(لیورپول)
کارت زرد: ایوانوویچ، کاروالیو، اشلی کول(چلسی) بنایون، آربلوآ(لیورپول)


ترکیب چلسی: چک، ایوانوویچ، اشلی کول، اسین، کاروالیو، لمپارد، دروگبا(90 دی سانتو)، بالاک، مالودا، کالو(36 آنلکا)، الکس
سرمربی: گاس هیدینک

ترکیبلیورپول: رینا، تورس(80 انگوگ)، فابیو اورلیو، ژابی آلونسو، بنایون،آربلوآ(85 بابل)، کویت، ماسچرانو(69 ریرا)، لوکاس، کرگر، اسکرتل
سرمربی: رافائل بنیتز
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”