كلوزه: آرژانتين بد موقعي مقابل تيم آلمان قرار مي‌گيرد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

كلوزه: آرژانتين بد موقعي مقابل تيم آلمان قرار مي‌گيرد

پست توسط hamed6248 »

"ميروسلاو كلوزه" مهاجم تيم ملي فوتبال آلمان با ابراز اطمينان از پيروزي مقابل تيم آرژانتين در مرحله يك چهارم نهايي جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬گفت:
اين تيم بد موقعي مقابل ميزبان مسابقات قرار مي‌گيرد.
به گزارش خبرگزاري فرانسه از برلين، وي در كنفرانسي خبري اظهار داشت:
آرژانتين تيم قدرتمندي است و پيش از آغاز جام جهاني يكي از مدعيان قهرماني به‌شمار مي‌رفت اما با قرار گرفتن مقابل ما بدشانسي آورد.
كلوزه افزود: اميدواريم روز جمعه آنها را به خانه بفرستيم. اهميت پيروزي مقابل آرژانتين را مي‌دانيم. مي‌خواهيم صعود كنيم پس بايد پيروز شويم.
آلمان با پيروزي در چهار مسابقه گذشته خود به مرحله يك چهارم نهايي جام جهاني راه يافته است.
كلوزه نيز با به ثمر رساندن ‪ ۴‬گل تاكنون در صدر گلزنان اين رقابت‌ها قرار دارد.
اين بازيكن ‪ ۲۸‬ساله ادامه داد: مدافعان آرژانتين را مي‌شناسم اما در حال حاضر در اوج آمادگي قرار دارم و نبايد خيلي نگران آنها باشم. فكر مي- كنم در دو سال گذشته پيشرفت بسياري داشته‌ام. اهدافي را پيش از جام جهاني براي خودم تعيين كردم كه هنوز به آنها نرسيده‌ام.
كلوزه در دو مسابقه گذشته دوستانه اين تيم مقابل آرژانتين كه هر دو با تساوي ‪ ۲‬بر ‪ ۲‬خاتمه يافت، حضور نداشته و بي‌صبرانه منتظر مسابقه روز جمعه دو تيم در برلين است.
وي گفت: از ديدار با آرژانتين هيجان زده‌ام. در هيچ يك از مسابقات آلمان برابر آرژانتين در سال گذشته حضور نداشتم و واقعا منتظر مسابقه روز جمعه هستم. اگر اين تيم را ‪ ۹۰‬دقيقه زير فشار قرار دهيم، آنها مرتكب اشتباه خواهند شد.
با وجود اين كلوزه در مورد مهاجمان آرژانتين گفت: "هرنان كرسپو" و "خاوير ساويولا" مهاجمان بزرگي هستند. ساويولا بسيار خوب بازي كرده و كرسپو هميشه خطرناك بوده است. او كمي شبيه "رود فان نيستلروي" هلندي بازي مي- كند.

كرسپو سال گذشته دو گل آرژانتين در جريان تساوي ‪ ۲‬بر ‪ ۲‬مقابل آلمان را به ثمر رساند.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”