سرمربي انگليس از بازيكنانش خواست، مقابل پرتغالي‌ها تحريك نشوند

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 499
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 9:22 pm
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

سرمربي انگليس از بازيكنانش خواست، مقابل پرتغالي‌ها تحريك نشوند

پست توسط hamed6248 »

سرمربي تيم ملي فوتبال انگليس به بازيكنانش هشدار داد، در ديدار با پرتغال در مرحله يك چهارم نهايي جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬به هيچ عنوان تحريك نشوند تا داوران به آنان كارت نشان دهند.
به گزارش خبرگزاري فرانسه از بوهلرتال، "اسون گوران اريكسون" روز گذشته نشستي را با اعضاي تيم خود براي گفت‌وگو در مورد آخرين مسابقه پرتغال مقابل هلند كه ‪ ۱۶‬كارت زرد و چهار كارت قرمز در پي داشت، برگزار كرد.
در اين نشست، يكي از نمايندگان فدراسيون بين‌المللي فوتبال (فيفا) نيز براي بحث در مورد داوري اين مسابقه حضور داشت.
اين مربي سوئدي به بازيكنان خود به خصوص "جان تري"، "جيمي كاراگر" و "پل رابينسون" كه يك كارته هستند، گفت، هيچ يك از آنان نسبت به رفتارهاي نمايشي بازيكنان پرتغال واكنش نشان ندهند.
تا كنون تيم باتجربه و منظم انگليس با مشكل جدي با داوران مواجه نشده‌اند اگرچه تعدادي از بازيكنان اين تيم از نحوه قضاوت در جام جهاني راضي نيستند.
بر همين اساس "اوون هارگريوز" و "ريو فرديناند" از داور مسابقه انگليس پرتغال خواسته‌اند، اجازه دهد، بازي جريان داشته باشد و تا حد ممكن از كارت زرد استفاده نكند.
فرديناند گفت: به نظر من داوران خيلي سخت‌گيري مي‌كنند. آنها آزادانه از كارت زرد استفاده مي‌كنند. اما بايد با اين وضعيت كنار بياييم و تيمي كه به بهترين شكل اين كار را انجام دهد، پيروز خواهد شد.
هارگريوز هم اظهار داشت: درك برخي از تصميماتي كه تا كنون در اين جام گرفته شده است، دشوار است. همانند بازيكنان، بايد بهترين داوران براي جام جهاني انتخاب مي‌شدند. براي بازيكنان مهم است كه داور اجازه دهد بازي كنند چون توقف مسابقه در هر ‪ ۳۰‬ثانيه، كار را سخت مي‌كند.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”