انصاری‏فرد: پرسپولیس خانه علی دایی است اما.......

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

انصاری‏فرد: پرسپولیس خانه علی دایی است اما.......

پست توسط bahmanwolf »

باشگاه پرسپوليس گفت: انتخاب اعضاي هيات مديره در حيطه كاري من نيست و فقط علي‌آبادي در اين خصوص تصميم‌گيري مي‌كند.

عباسانصاري فرد در گفت‌ و گو با خبرنگاران درباره شايعه حضور دايي در هياتمديره پرسپوليس تصريح كرد: پرسپوليس خانه علي دايي و كليه كساني است كهبراي تيم زحمت كشيده‌اند اما در خصوص حضور دايي در هيات مديره مننمي‌توانم تصميم‌گيري كنم. اين مورد بايد با نظر مهندس علي‌آبادي؛ رئيسسازمان تربيت بدني و رئيس مجمع باشگاه پرسپوليس صورت بگيرد اما تا بهامروز چيزي در اين مورد نشنيده‌ام.
انصاري فرد در خصوص بازي مقابلالغرافه قطر اظهار داشت: بازيكنان پرسپوليس انگيزه زيادي دارند و مي‌دانندكه يك روز سخت در انتظارشان خواهد بود. الغرافه تيم خوب و حرفه‌اي است وبراي گرفتن نتيجه در خانه خود دست به هر كاري خواهد زد اما بازيكنان مانيز آماده يك جنگ تمام عيار هستند تا با امتياز به ايران برگردند وناكامي‌هاي ليگ برتر را جبران كنند.
وي ضمن تشكر از مسئولان تيمالغرافه گفت: كاروان پرسپوليس تا به امروز يكي از بهترين ميزباني‌هايتيم‌هاي قطري را شاهد بود و جا دارد از مسئولان اين تيم تشكر كنم.اميدوارم تا روز آخري كه تيم فوتبال پرسپوليس در قطر بسر مي‌برد براي ماايجاد حاشيه نشود.
انصاري فرد درباره اينكه فكر نمي كند با گفتن اينجمله كه جام حذفي آخرين فرصت وينگادا است؛ به تيم استرس وارد مي كند؛تاكيد كرد: مصاحبه‌هايي كه از طرف من منتشر مي‌شود آنطوري نيست كهمي‌گويم. برخي دوست دارند به نفع خود آنرا بنويسند يا اينكه دوستان خود راتكذيب كنند.
وي اضافه كرد: هميشه بحث‌هاي كلي انجام مي دهم. همه از منمي‌پرسند چرا قرارداد وينگادا را تمديد نمي‌كنيد؛ اما نمي‌دانند من روي چهسيستمي قصد دارم اين باشگاه را با كمك اعضاي هيات مديره رو به جلو ببرم.
انصاريفرد يادآور شد: بعضي‌ها نوشته‌اند كه به وينگادا اولتيماتوم داده‌ام. اصلااين مورد نبوده و من هيچ روزي را براي پايان قرارداد اين مربي مشخص نكردم.وينگادا قبل از رفتن به قطر به ديدار من آمد و به مدت 2 ساعت با من گفت وگو كرد. به وينگادا گفتم اصلا استرس نداشته باش و به نوشته‌ها توجه نكن وبا قدرت كارت را ادامه بده؛ تا زماني كه موعد مقرر برسد و دو طرف پاي ميزمذاكره بنشينند.
مديرعامل پرسپوليس خاطرنشان كرد: وينگادا هم مي‌داندكه جام حذفي براي هواداران و مسئولان باشگاه چه اهميتي دارد. به همين دليلگزارشي از حضور پرقدرت پرسپوليس در جام حذفي به ما داده كه بسيار جامع وكامل است.
انصاري فرد ادامه داد: وقتي كه مربي ما حساسيت را مي‌داندلازم به تذكر من نيست. من هم بايد موفقيت باشگاه و رضايت هواداران را درنظر بگيرم. با اين حرف موافقم كه وارد كردن استرس به تيم و كادر فني معنينمي‌دهد اما ترفندهايي است كه بايد براي موفقيت از آن استفاده كرد. در اينميان اما اولتيماتوم يا هشدار هيچ معني نمي‌دهد.

منبع: 
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”