فدراسيون با استعفاي «مايلي‌كهن» موافقت كرد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

فدراسيون با استعفاي «مايلي‌كهن» موافقت كرد

پست توسط bahmanwolf »

فدراسيون فوتبال با استعفاي «محمد مايلي‌كهن» از سرمربيگري تيم ملي موافقت كرد.

عليكفاشيان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار كرد: با توجه به استعفاي مايلي‌كهنو با نظر به بيانيه‌ي صادره؛ فدراسيون فوتبال با استعفاي مايلي‌كهن موافقتكرد.

وي افزود: فدراسيون فوتبال تا ششم ارديبهشت و تا زمان برپايينخستين اردوي تيم ملي با توجه به گزينه‌هاي موجود سرمربي تيم ملي راانتخاب خواهد كرد.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا سرمربي تيم ملياز بين گزينه هاي سابق فدراسيون انتخاب مي‌شود؟ گفت: آن چند نفر در فهرستما هستند و ممكن است افراد ديگري به اين فهرست اضافه شوند.

كفاشيان در پايان از زحمات محمد مايلي‌كهن در مدت حضورش در تيم ملي تشكر و قدرداني كرد.

*****

90 اجازه‌ي گفت‌وگو با مايلي‌كهن را پيدا نكرد

درحالي كه شب گذشته برنامه‌ي 90 قصد گفت‌وگو با محمد مايلي‌كهن را داشت،دست‌اندركاران اين برنامه اجازه‌ي برقراري ارتباط تلفني را پيدا نكردند.

باتوجه به اتفاقات پيش آمده و صدور بيانيه‌ي مايلي‌كهن عليه قلعه‌نوييبرنامه‌ي 90 قصد داشت در گفت‌وگويي تلفني نظر سرمربي تيم ملي را در مورداين اتفاقات جويا شود كه در آخرين لحظات دست‌اندركاران اين برنامه اجازه‌يبرقراري ارتباط تلفني را پيدا نكردند و در حالي كه مايلي‌كهن آماده‌يگفت‌وگو بود اين امكان فراهم نشد.

در حالي چنين اتفاقي افتاد كهبرنامه‌ي 90 به رسم خود مبني بر ايجاد تعادل بين طرف‌هاي مختلف قصد داشتدر صورت گفت‌وگو با مايلي‌كهن با امير قلعه‌نويي نيز صحبت كند.


منبع:ایسنا
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”