افشين امپراطور سرمربي تيم ملي ايران شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 17 بار
سپاس‌های دریافتی: 86 بار

افشين امپراطور سرمربي تيم ملي ايران شد

پست توسط آريو برزن »

بالاخره حق به حق دار رسيد و افشين امپراطور با كارنامه درخشان به سرمربي ايران رسيد كاري كه بايد زود تر انجان مي شد.

شبكه خبر
اهوره مزدا بتابان خورشيد تابان بر ايران
آريايي تو به پا خيز هم چو آرش باز كمان گير
اما اين بار براي قلبت تو نشان گير
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 18344 بار
سپاس‌های دریافتی: 12308 بار

Re: افشين امپراطور سرمربي تيم ملي ايران شد

پست توسط shola »

افشين قطبي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران شد خبرگزاري فارس: افشين قطبي امروز به صورت رسمي به عنوان سرمربي تيم ملي فوتبال ايران انتخاب شد.

تصویر

بهگزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، افشين قطبي كه توانست با تيم فوتبالپرسپوليس به قهرماني هفتمين دوره ليگ برتر دست يابد، امروز به طور رسمي بهعنوان سرمربي تيم ملي انتخاب شد.
وي كه در اوايل فصل جاري ليگ برتر نتوانست با اين تيم تهراني ادامه فعاليت دهد، از سمت خود استعفا و ايران را ترك كرد.
ناكامي تيم ملي در مراحل مقدماتي جام جهاني 2010 افريقاي جنوبي باعثشد علي دايي بركنار شود. محمد مايلي كهن كه سابقه حضور در اين تيم را همدر كارنامه داشت، جايگزين آقاي گل فوتبال جهان شد؛ اما فقط 15 روز در اينتيم ماندگار شد. مسائل جانبي در اين مدت باعث شد وي استعفا كند.
پس از بررسي‌هاي روزهاي اخير، از بين نامزدهاي هدايت تيم ملي، افشينقطبي با فدراسيون فوتبال به توافق رسيد تا اين سمت را از آن خود كند.محمود ياوري (سرمربي سابق تيم راه آهن تهران) و منصور ابراهيم زاده(سرمربي فعلي تيم ذوب آهن اصفهان)، ديگر گزينه هاي سرمربيگري اين تيمبودند.

* سوابق افشين قطبي، سرمربي جديد تيم ملي
افشين قطبي متولد 19 بهمن 1343 شمسي مطابق با 8 فوريه 1964 ميلادي در شيراز است.
او از سال 1360 تا سال 1370 در باشگاه هاي آليتاليا، آتوباهن، وليايگلز و فلايرز امريكا بازي كرده و بعد از آن سال تا سال 1376 در دانشگاهلس آنجلس بازيكن بوده و در همين زمان، صاحب مدرك مربيگري حرفه اي A شدهاست. او از دانشگاه لس آنجلس مدرك مهندسي الكترونيك را نيز دريافت كردهاست.
افشين قطبي در تيم ملي زنان ايالات متحده امريكا، تيم ملي فوتبال كرهجنوبي (دسامبر 2000- جولاي 2002 به عنوان مربي)، سوون سامسونگ بلووينگز(2002 - 2004 به عنوان مربي)، لس‌آنجلس گالكسي (2004 به عنوان مربي)، تيمملي فوتبال كره جنوبي (2004 - 2007 به عنوان مربي) و پرسپوليس (2007 -2008 به عنوان سرمربي) فعاليت كرده است. وي در دوران سرمربيگري گاسهيدينك، ديك ادووكات و پيم وربيك، در تيم كره جنوبي كمك مربي بوده است.
قطبي در سال 2007 براي هدايت تيم فوتبال پرسپوليس بازگشت. وي توانستدر اولين سال حضورش در فوتبال ايران، اين تيم را به مقام قهرماني ليگ برتربرساند. در 30 مي 2008 ميلادي اعلام كرد كه براي فصل ديگر در ايران نخواهدماند و از عقد قرارداد تازه براي هدايت تيم فوتبال پرسپوليس سرباز زد. ويدر اين زمينه گفته بود: "پرسپوليس باشگاه من است و در قلبم جا دارد. اگربا اين تيم به توافق نرسم، با هيچ تيم ايراني ديگري مذاكره نخواهم نكرد. "اما قطبي در روز 13 تير 1387 اعلام كرد كه به مدت دو فصل سرمربي پرسپوليسخواهد بود. او در نوامبر 2008 ميلادي، از سرمربيگري در اين تيم استعفا وايران را ترك كرد.
قطبي قرار است هدايت تيم ملي فوتبال ايران را در 3 ديدار با كرهشمالي، امارات و كره جنوبي برعهده داشته باشد. تيم ملي 16 خرداد با كرهشمالي ديدار مي كند، سپس 20 و 27 خرداد به ترتيب به مصاف امارات و كرهجنوبي مي رود.

[External Link Removed for Guests]
منم مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 14 بار
سپاس‌های دریافتی: 54 بار
تماس:

پست توسط crazysenator »

امپراطور خوش آمدی 
هیچ گزینی به غیر از قطبی از اولش هم درست نبود من فكر كنم در اين برهه از زمان انتخاب بسيار خوبي است.
حداقل اينكه شناخت بسيار خوبي از تيم هاي كره اي دارد و مهمتر اينكه ديگر مجبور نيستيم به دليل ادبيات خاص سرمربي تيم ملي سرمان را از شرم پايين نگه داريم و اگر کسی بتونه الان معجزه بکنه همون قطبی است من که به او امیدوارم.
بالاخره بعد از مدتها یک خبر خوشحال کننده در فوتبال این مملکت شنیدیم!
واقعا" حق به حقدار رسید...

تصویر

...:::...:::امپراطور بازگشت تا افسانه شود:::...:::... 

تصویر 
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر

پست توسط آريو برزن »

اين را بايد بگويم كه افشين امپراطور داره ريسك بسيار بزرگي را به جان مي خرد چون ايران از شانس بسيار پاييني براي راه يابي به جام جهاني در پيش دارد اما اگر بتواند ايران را به جام جهاني ببرد بي شك از اين هم كه است معروف تر و محبوب تر خواهد شد
به هر حال اگر ايران به جام جهاني نرود هم همه مي دانيم كه امپراطور در چه شرايطي سرمربي گري تيم ملي ايران را قبول كرده است و در شرايطي است كه بسيار بسيار شانس رسيدن به جام جهاني براي ايران كم است
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 65 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط hamed_1990 »

سلام

منم فکر می کنم داره ریسک بزرگی می کنه البته تو یه تاپیک دیگه یه پست از وبلاگی نقل کردم. چون فکر می کنم یه جورایی موضوهاشون متفاوت و باید بیشتر بحث بشه.
forum-f18/topic-t54236.html
Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

پست توسط Present »

به نظر من کلا هر وقت می خواهند یکی را خراب کنند اونو مربی تیم ملی می کنند
حالا هم نوبت قطبیه
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

پست توسط Mil@d »

بنده نیز خوشحال شدم قطبی سرمربی شد.

ولی بهتر است این القاب کاغذی مانند سلطان-امپراتور-ژنرال-کاپلو و...را به کنار بگذاریم.

فکر میکنم دوره اش تموم شده و باید دیدمون نسبت به فوتبال با زمان بره جلو.

یا حق.
  بی  
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6692 بار
سپاس‌های دریافتی: 12082 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 »

بهترین گزینه برای تیم ملی بود . هر چند شانس ما کمه و لی اگه صعود هم نکنیم به هیچ وجه مقصر قطبی نخواهد بود .
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 15 بار
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

پست توسط material1905 »

امپراطور که هیچی اگر اسکندر و چنگیز و هیتلر و استالین هم بیان بازهم فاتح سکو های آزادی نمیشن
میبینم اون روزی رو که همین مردم بگن"قطبی حیا کن........." ما بجای عوض کردن مربی باید خودمون رو
عوض کنیم مشکل فوتبال ما فرهنگی نه فنی.
البته من هم مثل خیلی از شما این مرد با فرهنگ تحصیل کرده رو دوست دارم اما فکر نمکنم از پس این
اوضاع بر بیاد.
آنچنان کز رفتن گل خار ميماند بجا*****از جواني حسرت بسيار ميماند بجا
"صائب"
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 58 بار

پست توسط parsa-63 »

من هم نمیتونم خوشحالی خودم رو پنهان کنم که بالاخره حق به حقدار رسید.امیدوارم که این نوشداروی تزریق شده به پیکره تیم ملی فقط نوشدارو پس از مرگ سهراب نباشه :AA:
افشین قطبی پیروز و سربلند باشی :razz:
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 446 بار
سپاس‌های دریافتی: 506 بار
تماس:

افشین قطبی وارد ایران شد

پست توسط The Passenger »

افشین قطبی وارد ایران شد

افشین قطبی سرمربی جدید تیم ملی فوتبال کشورمان امشب با استقبال قابل توجه علاقه مندان تیم ملی فوتبال کشورمان وارد تهران شد.
به گزارش خبرنگار مهر، افشین قطبی که پس از جدایی از تیم فوتبال پرسپولیس در امارات اقامت داشت، پس از توافق با فدراسیون فوتبال برای هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان عصر پنج شنبه این کشور را به مقصد تهران ترک کرد و ساعت 21:30 وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شد.
قطبی تیم ملی فوتبال کشورمان را در سه دیدار پیش رو مقابل کره شمالی، امارات و کره جنوبی همراهی خواهد کرد.

از [External Link Removed for Guests]

صداي آقاي قطبي پس از ورود به تهران (ضبط شده از خبر 8 صبح امروز راديو ايران):
[External Link Removed for Guests]
از خون جوانان وطن لاله دميده
از ماتم سرو قدشان، سرو خميده
در سايۀ گل، بلبل ازين غصه خزيده
گل نيز چو من، در غمشان جامه دريده
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر

پست توسط آريو برزن »

تيم ملي ما به طور حتم به جام جهاني نخواهد رسيد به چند دليل
1)تيم ملي براي مردم بازي نمي كند و فوتبال ما از زماني كه تعليق شد هر سال بدتر از سال پيش دچار حاشيه مي شود و همه اينها براي باند بازي بسيار زياد در فوتبال ما
2)مديريت نابلد كه از همان لابي بازي و ياند بازي صورت مي گيرد و هر كس داراي باند قوي تر باشد مي شو آقاي رييس فوتبال ما
3)غيرت از نزد بازيكنان ما رفته و همه به فكر اينن كه پاشون رو براي باشگاه هاي اروپايي نگه دارند.
4)از همه مهمتر اين كه تيمهاي حريف ما به شدت كار مي كنند و ما همه اين را مي پذيريم اما تنها در حرف و در واقع خود را گول مي زنيم

اما ما اينجا مي گوييم كه امپراطور نماينده يك ايراني ميهن پرست است زيرا او مي داند كه چه كار ناممكني را انتخاب كرده است اما در هر صورت او به عشق ايران اين كار را پذيرفته
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”