مورینیو: لیگ برتر انگلستان برای مربیان بهشت است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

مورینیو: لیگ برتر انگلستان برای مربیان بهشت است

پست توسط bahmanwolf »

خوره مورینیو " سرمربی اینترمیلان اعتقاد دارد سری A از فرهنگ زوداخراج کردن مربیان آسیب می‏بیند، درحالی که در لیگ برتر این موضوع فرقمی‏کند.

سرمربی پرتغالی، اینتر را به سمتچهارمین قهرمانی متوالی در سری A هدایت می‏کند و آقای خاص از موفقیت خوددر انگلستان لذت می‏برد. سرمربی سابق چلسی در سه فصل دو بار با آبی‏هاقهرمان لیگ برتر انگلستان شد اما نتوانست برای آبراموویچ قهرمانی لیگقهرمانان را به دست بیاورد.

" مورینیو " " آرسنونگر " سرمربی آرسنال و " رافائل بنیتز " سرمربی لیورپول را به عنوانمثال نام برد که برای تکمیل برنامه‏های خود وقت می‏گیرند.

"مورینیو " به رویترز گفت:« انگلستان برای مربیانی که می‏توانند برایپیروزی در آینده، بدون فشار در مدت کوتاه برنامه ریزی کنند بهشت است.»
« ونگر در آرامش کار می‏کند. آرسنال چهار سال است قهرمان نشده اما او همچنان با جوانان خارق‏العاده کار می‏کند.»
«فکر می‏کنم بنیتز برای پنجمین سال قهرمانی در لیگ برتر را از دست خواهدداد اما کار خود را خارق‏العاده ادامه می‏دهد و قراردادش تمدید شده است.»
«در ایتالیا فکر می‏کنم در این فصل 10 سرمربی عوض شده است. در اینجا علاقه‏بیش از حدی به کسب نتایج دارند. تیم قهرمان همیشه باید قهرمان شود و اگردر سری A بماند و موفق نشود برکنار می‏شود. مربیانی ایتالیایی از لحاظ فنیخوب هستند اما آن‏ها هم این نوع فشارها را احساس می‏کنند.»


منبع:ستانتا اسپورت
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”