امروز "ما" نبودیم "من" بودیم/ یک فوتبال پاک را به نمایش گذاش

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4178 بار
تماس:

امروز "ما" نبودیم "من" بودیم/ یک فوتبال پاک را به نمایش گذاش

پست توسط ganjineh »

سرمربیتیم فوتبال ذوب آهن اصفهان کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر را به آبی پوشانتهرانی تبریک گفت: امروز به جای اینکه "ما" باشیم "من" بودیم و شکستخوردیم.

خبرنگار مهر، منصور ابراهیم زاده پس از شکست سنگین 4 بر یک تیمشمقابل فولاد خوزستان و از دست رفتن قهرمانی تیمش در جمع خبرنگاران سخن میگفت، با بیان این مطلب افزود: در طول هفته‌های اخیر صحبت‌هایی مبنی براینکه دو تیمی که با یکدیگر ارتباط کارخانه‌ای دارند و رابطه آنان بایکدیگر خوب است،ممکن است نتیجه بازی را از قبل تعیین کنند اما در بازیامروز دیدیم که ذوب آهن و فولاد یک بازی پاک و سالم را انجام دادند وفولاد قهرمانانه جنگید و به پیروزی ارزشمندی دست یافت. 
  افزود: ما در طول فصل نهایت تلاش خودمان را به کاربردیم اما امروز با وجود اینکه استرسی هم نداشتیم به جای اینکه "ما" باشیم"من" بودیم. 
  زاده ادامه داد: بازیکنان من قبل از این بازیفکر می کردند که کار تمام شده و به همین خاطر شاید انگیزه کافی را نداشتنداما باید بدانید تا همین جا ما قهرمان هستیم برای آنکه امکانات و ابزارهایرسانه‌ای و تماشاگری کمتری نسبت به تیم‌های رقیب داشتیم و تنها ما یک تیمبودیم با یک مدیریت خوب که موفق شدیم تا اینجا پیش برویم. 
  با بیان اینکه امسال اولین سالی بود که قهرمان لیگبا تفاضل گل تعیین می شد و این ارزش کار ما را زیاد می کند، افزود: منقبلا فکر این روز را کرده بودم متاسفانه از اول هفته این ذهنیت در مجموعهذوب آهن بوجود آمد که بعد از قهرمانی به کجا برویم و یا در کجا جشنقهرمانی بگیریم که همین روی بازیکنان من اثر منفی گذاشت، چون باعث شد آنهاکار را تمام شده بدانند و فکر کنند که فولاد حریف سرسختی برای آنها نیست.باید این را بدانید که در رویاهای خودتان نمی توانید قهرمان شوید وقهرمانی در زمین و واقعیت مشخص می شود. 
  تیم ذوب آهن با اشاره به روند رد و بدل شدنگل‌های این مسابقه اظهار داشت: ما بعد از دریافت گل اول فولاد فرصت‌هایزیادیی به دست آوردیم ولی دروازه بان آنها روز موفقی را سپری کرد. ما بعداز گل فولاد تغییر سیستم دادیم و موفق شدیم گل مساوی را به ثمر برسانیمولی متاسفانه روی یک ضربه کرنر، بازیکنان ما وظایف خودشان را انجام ندادندتا نتوانیم روند تیمی‌مان را حفظ کنیم. 
  در خصوص علت شکست سنگین تیمش مقابل فولاد، تاکیدکرد: اگر چه ما امروز بدون استرس بازی کردیم ولی اعتقاد دارم بی انگیزگیبازیکنان باعث شد نتوانیم قهرمان شویم. 
  زاده در خصوص قهرمانی استقلال اظهار داشت: بههر حال تیمی که قهرمان می شود همه می گویند لایق قهرمانی بوده و درسال‌های آینده کسی از تیم دوم یاد نمی کند ولی من امروز قول می دهم در جامحذفی پر قدرت ظاهر شویم و جواب زحمات مجموعه ذوب آهن را بدهیم. 
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[External Link Removed for Guests]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”