برای شکست سپاهان آماده شدیم/ مشکلات را مدیریت می کنیم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
پست: 5234
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 25 خرداد 1385, 2:47 pm
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4178 بار
تماس:

برای شکست سپاهان آماده شدیم/ مشکلات را مدیریت می کنیم

پست توسط ganjineh »

مدیرعاملباشگاه پرسپولیس با ابراز رضابت از عملکرد بازیکنان این تیم مقابل راه آهنتاکید کرد، سرخپوشان با این پیروزی برای شکست سپاهان در جام حذفی آمادهشده اند.

  خبرنگار مهر، عباس انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که در پایاندیدار با راه آهن در جمع خبرنگاران سخن می گفت با بیان این مطلبافزود: پرسپولیس در غیاب چند بازیکن اصلی خود بازی خوب و بدون استرسی رامقابل راه آهن به نمایش گذاشت و بازیکنان نشان دادند که برای دیدار باسپاهان آماده‌اند.  
  با اشاره به مشکلات اخیر تیم پرسپولیس تصریحکرد: شکست و ناکامی و بروز برخی مشکلات برای تمام تیم‌های بزرگ نظیر بایرنمونیخ، بارسلونا، منچستریونایتد و... وجود دارد ولی در تلاش هستیم تا اینمشکلات را مدیریت کنیم و اجازه ندهیم تا این مسائل به عملکرد تیم لطمهبزند. 
  تاکید کرد: درصدد هستیم با قهرمانی در جام حذفی ولیگ قهرمانان آسیا تمامی این مشکلات را بدست فراموشی بسپاریم و انتظاراتهواداران را برآورده کنیم.  
  پرسپولیس در خصوص تمدید قرارداد بازیکنان اینتیم اظهار داشت: اطمینان دارم که اولویت اول بازیکنان فعلی پرسپولیس ادامهحضور در این تیم است و با هماهنگی کادر فنی دراین زمینه اقدام خواهیم کرد.ضمن اینکه برای رفع نقاط ضعف تیم بازیکنان کارآمدی را برای فصل آینده بهخدمت خواهیم گرفت. 
  در خصوص نارضایتی اخیر بازیکنان پرسپولیسنسبت به کسر از مبلغ قرارداد آنها یادآور شد : مشکل خاصی وجود نداشت واینگونه که برخی از رسانه این مسئله را اعتصاب عنوان کردند صحت ندارد . منبا توجه به مبلغی که قرار بود به دلیل نتایج ضعیف پرسپولیس از قراردادبازیکنان کسر شود نامه ای را به هیئت مدیره نوشتم و خواستم تا برای اینکهبازیکنان با روحیه بهتری در بازی آینده حاضر شوند از کسر این جریمه چشمپوشی کنند. 
  پرسپولیس در خصوص تمدید قرارداد با سرمربیپرتغالی این تیم برای فصل آینده تصریح کرد: کادر فنی پرسپولیس همچنان بههمکاری خود ادامه خواهند داد و در دیدار برابر سپاهان همین کادر تیم راهدایت خواهد کرد. البته در پایان قرارداد وینگادا و طی نشستی در اوایلخرداد در خصوص ادامه همکاری با وی مذاکره خواهیم کرد. 
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[External Link Removed for Guests]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”