ریسک نکردیم/ از بازی شاگردانم راضی هستم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
پست: 5234
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 25 خرداد 1385, 2:47 pm
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4178 بار
تماس:

ریسک نکردیم/ از بازی شاگردانم راضی هستم

پست توسط ganjineh »

مهدیتارتار ضمن ابراز رضایت از عمکلرد تیم فوتبال راه آهن در دیدار مقابلپرسپولیس گفت: از آنجا که همچنان امیدوار به موفقیت در رقابت‌های جام حذفیهستیم در این بازی بدون ریسک بازی کردیم.

  خبرنگار مهر، سرمربی تیم فوتبال راه آهن با وجود شکست این تیم درهفته پایانی مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های کشور از عمکلرد بازیکنان این تیمابرازرضایت کرد و اظهارداشت: بازی خوبی بود. هر دو تیم روی زمین کار کردندو توانستند حضوری متعادل در زمین داشته باشند.  
  در مورد گل‌های دریافتی در دیدار مقابل پرسپولیسخاطرنشان کرد: گل اول را با یک ضربه ناگهانی از سوی بازیکن حریف دریافتکردیم. اما شکی ندارم که اشتباهات فردی عامل بازشدن دوباره دروازده تیمراه آهن شد. اما همین که بازیکنان توانستند بازی با کیفیتی را ارائه دهندکافی است.  
  که همزمان کاپیتانی تیم فوتبال راه آهن را همبر عهده دارد، تصریح کرد: از آنجا که همچنان انگیزه بالایی برای حضور موفقدر رقابت‌های جام حذفی داریم بدون کوچکترین ریسک بازی امروز را برگزارکردیم تا برای دیدارهای جام حذفی دچار مشکل نشویم.  
  تیم راه آهن تاکید کرد: نیمکت‌نشین کردن برخیاز بازیکنان اصلی تیم در دیدار مقابل پرسپولیس هم به همین دلیل در دستورکار قرار داشت. نمی‌خواستم آنها دچار آسیب‌دیدگی شوند، حتی اگر احتمال ایناتفاق یک درصد بود. می‌خواستم آمادگی بازیکنان برای دیدار مقابل حریفانجام حذفی حفظ شود.  
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[External Link Removed for Guests]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”