خداحافظی قلعه‏نویی با استقلال در ابوظبی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

خداحافظی قلعه‏نویی با استقلال در ابوظبی

پست توسط bahmanwolf »

استقلال قهرمان لیگ برتر شد تا امیر قلعه‏نویی به عنوان پرافتخارترین مربی در این رقابت‏ها معرفی شود و تمام معادلات در مورد آینده او با استقلال بر هم بخورد، گرچه کادر مدیریتی باشگاه با صراحت اعلام کرد قرارداد قلعه‏نویی تمدید می‏شود. علیرغم پیشنهاد تمدید قراردادی که از جانب باشگاه مطرح شده دو طرف بر سر خیلی از مفاد قرارداد دچار اختلاف نظرات فاحشی بوده و بعید هم به نظر می‏رسد با شرایط موجود به همکاری ادامه دهند. قهرمانی با استقلال مزید بر علت شد تا باشگاه‏های خواهان قلعه‏نویی به پیشنهادات خود تاکید کرده و در این یکی دور روز با سرمربی استقلال به مذاکره پرداخته‏اند.
استقلال دهم اردیبهشت در جام حذفی مقابل مس رفسنجان قرار می‏گیرد و پس از آن هم دو بازی حساس مقابل الاتحاد عربستان و الجزیره امارات خواهد داشت که اولی 15 اردیبهشت در تهران و دومی 29 اردیبهشت در ابوظبی است که اگر آبی‏پوشان در جام‏حذفی حذف شوند، بازی با الجزیره در ابوظبی آخرین بازی رسمی قلعه‏نویی با استقلال در فصل جاری خواهد بود(در صورتی که معجزه این بار در آسیا رخ ندهد).
به هر ترتیب اینگونه به نظر می‏رسد که با توجه به اتفاقات رخ داده در این چند هفته اخیر و همچنین پس از قهرمانی در لیگ برتر، امیر قلعه‏نویی تا پایان اردیبهشت ماه در جمع استقلالی‏ها باقی مانده و پس از بازی با الجزیره در ابوظبی از این تیم خداحافظی نماید، مگر اینکه در چند روز آینده اتفاقات دیگری رخ بدهد.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”