نفریه: قلعه‏نویی یکی از گزینه‏های استقلال است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

نفریه: قلعه‏نویی یکی از گزینه‏های استقلال است

پست توسط bahmanwolf »

عضوهیئت مدیره باشگاه استقلال تهران گفت: امیر قلعه نویی یكی از گزینه های هدایت استقلال در فصل آینده است.

"محمد سعید نفریه" در گفتگو با خبرنگاران درباره قهرمانی استقلال در لیگ برتر امسال گفت : این قهرمانی حاصل یك فصل تلاش كادر فنی و بازیكنان تیم است و این مقام قهرمانی را به تماشاگران و همچنین كادر فنی و بازیكنان تیم تبریك می گویم .

معاون فنی و مهندسی شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی ادامه داد : در چند هفته آخر خیلی حواشی برای تیم ایجاد شد ولی با خواست خداوند موفق به كسب قهرمانی شدیم .

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران تاكید كرد : اگر این حواشی برای استقلال ایجاد نمی شد یك هفته مانده به پایان بازی ها به قهرمانی می رسیدیم .

"محمد سعید نفریه" به حضور یك ساله قلعه نویی در استقلال و كسب دو جام توسط وی اشاره كرد و گفت : قلعه نوعی با استقلال در یك سال قهرمان جام حذفی و لیگ برتر شده است و این آمار برای یك مربی بسیار خوب است. همچنین قلعه نویی تنها مربی است كه موفق به كسب دو بار قهرمانی در لیگ برتر شده است .

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران گفت : قطعاً قلعه نویی یكی از گزینه های مد نظر هیئت مدیره برای هدایت این تیم است و فكر می كنم در این مشكلی وجود نداشته باشد .

نفریه درباره پاداش استقلال تهران هم گفت : آقای انصاری عضو هیئت مدیره به هریك از بازیكنان و كادر فنی 100 میلیون تومان پاداش خواهد داد و دیگر اعضای هیئت مدیره هم یك حواله خودرو به بازیكنان استقلال خواهند داد.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران درباره نتیجه نگرفتن استقلال در لیگ قهرمانان آسیا هم گفت: من از امكانات كشورهای آسیایی مثل عربستان و امارات كه در لیگ قهرمانان نماینده دارند بازدید كرده ام و امكانات آنها از تیم های ایران بسیار حرفه ای تر است .

معاون فنی و مهندسی شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی تاكید كرد : زیر ساخت های ورزش ایران باید تقویت شود تا امكان رقابت با تیم های آسیایی و دیگر تیم های حرفه ای وجود داشته باشد.

"محمد سعید نفریه" درباره صحبت های قبلی خود مبنی بر اینكه چوب رفاقت با قلعه نویی را می خورد هم گفت : این حرف را قبلاً زده ام و هم اكنون شیرینی این رفاقت به من رسیده است .منبع:سایت شبکه خبر
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”