کاظمی:امیرخان بیا پیش ما

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

کاظمی:امیرخان بیا پیش ما

پست توسط bahmanwolf »

فرهاد کاظمی و سپاهان در هتل آکادمی اردو زده‌اند. سپاهان روز سه‌شنبه در چارچوب مسابقات لیگ‌قهرمانان آسیا بازی دارد و هنگامی که فرهاد با یک پیکان به محل اردو آمد، سوژه امیر قلعه‌نویی و رفقایش جور شد! در تایم استراحت البته فرهاد کاظمی کنار محمد مایلی‌کهن نشست و دقایقی با او صحبت کرد.

جالب اینکه در میانه صحبت با حاجی مایلی، او رو به امیر که با فاصله از کنار آنان رد می‌شد، کرد و گفت: «امیرخان! بیا پیش ما...» که با واکنش امیر قلعه‌نویی روبه‌رو شد! سرمربی استقلال با اخم به کاظمی نگاه کرد و زیرلب چیزی گفت و کاظمی که قصد سربه‌سر گذاشتن او را داشت فقط می‌خندید.

پیروانی، ضدحال

افشین پیروانی در کنار اصغر مدیرروستا و حمید استیلی نسل سومی‌های این کلاس مربیگری را تشکیل می‌دادند. پیروانی که دیروز صبح به‌طور رسمی از کادرفنی پرسپولیس کنار گذاشته شده بود، مدام به تلفن خبرنگاران جواب می‌داد. اکثر خبرنگاران می‌خواستند بدانند که قضیه چیست و افشین که دیگر کلافه شده بود، می‌گفت: «خودم هم نمی‌دانم. فعلاً که سرکلاس هستم. اجازه بدهید کلاس تمام شود و بروم باشگاه تا ببینم چه خبر است.» پیروانی اما دیروز گرفته بود و می‌شد حدس زد که چقدر از بابت جدایی از کادرفنی پرسپولیس دلخور و ناراحت است.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”