امیر قلعه‌نويي از مربیگری استقلال استعفا داد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 14 بار
سپاس‌های دریافتی: 54 بار
تماس:

امیر قلعه‌نويي از مربیگری استقلال استعفا داد

پست توسط crazysenator »

امير قلعه‌نويي گفت: من و واعظ نمي‌توانيم همكارهاي خوبي براي هم باشيم.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، قلعه‌نويي در نشست مطبوعاتي پس از ديدار استقلال ايران برابر الاتحاد عربستان اظهار كرد: من با بررسي جميع جهات به اين موضوع رسيدم كه باشگاه استقلال نمي‌خواهد با من همكاري كند. بعد از قهرماني دو، سه مصاحبه انجام شد كه فهميدم كه مسوولان باشگاه امير قلعه‌نويي را نمي‌خواهند. اصلا عده‌اي نمي‌خواستند كه استقلال با قلعه‌نويي قهرمان شود اما به لطف امام زمان (عج) و امام هشتم در مشهد قهرمان شديم.
وي در خصوص ارتباطش با واعظي آشتياني مديرعامل استقلال گفت: من و واعظ دوست‌هاي خوبي هستيم. اما نمي‌توانيم همكارهاي خوبي باشيم.
قلعه‌نويي ادامه داد: من با هيچ باشگاهي مذاكره نكره‌ام و تا آخرين لحظه قراردادم با استقلال به اين تيم تعهد دارم و پس از پايان قرارداد از استقلال مي‌روم. در جلسه‌اي كه چند روز پيش با فتحي معاون واعظ داشتم اعلام كردم كه من در استقلال نمي‌مانم.
وي درباره شايعه رابطه‌اش با ليدرهاي استقلال گفت: حتما هم امروز من پول دادم كه من را تشويق كردند؟ اصلا من پول مي‌دهم كه تماشاگران من را تشويق كنند؟!
   ...:::...:::امپراطور بازگشت تا افسانه شود:::...:::... 

تصویر 
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6692 بار
سپاس‌های دریافتی: 12082 بار
تماس:

Re: امیر قلعه‌نويي از مربیگری استقلال استعفا داد

پست توسط Mohammad 1985 »

بازگشت حاشیه به استقلال رو تبریک میگم ! فصل بعد رده 6یا 7 میشه ! بعد فصل بعد دوباره قلعه نوعی رو میارن !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 15 بار
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

پست توسط material1905 »

من دیروز بعد قرنی دوباره توبه شکستم و رفتم استادیوم تو دو طرف استادیوم نزدیک پنجاه شصت نفر از طرف دارهای(نوچه های) قلعه نویی بودن که تمام طول بازی یا به آشتیانی فحش میدادن یا امیر خان امیر خان میکردن حتی یک دقیقه هم تیم رو تشویق نکردن تو طول بازی خودمو لعنت میکردم که چرا باز اومدم اینجا. این قلعه نویی اگر واقعا استقلالی بود به جای این کار ها یه ذره به فکر استقلال بود
آنچنان کز رفتن گل خار ميماند بجا*****از جواني حسرت بسيار ميماند بجا
"صائب"
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 25 بار
سپاس‌های دریافتی: 56 بار

پست توسط ama.kh »

اين بهترين راه بود كه آقاي قلعه نوعي از حاشيه كناربره تا مايلي كهن آبروش رو نبرده
هيچ وقت از كسي كه هميشه موافق من بود چيزي ياد نگرفتم
Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

پست توسط Present »

دوستان زیاد تند نرین
اینا همش سیاسته فوتبال ماست که یک تیم در دو یا سه سال متوالی قهرمانه نشه و این بار هم از سناریوی که علیه قطبی و پیروزی استفاده کردن دارند استفاده می کنند .
اگر قلعه نویی هم نبود باز هم یک بلایی سر این مربی حاضر ( هرکی باشه) میوردن که خودش چهار دستی استعفاش رو تقدیم کنه
ولی به نظر من هیچ مربی بهتر از قلعه نویی برای استقلال نمیشه
آمار رو هم که نگاه کنید در تمام سالهایی که قلعه نویی بوده استقلال پر افتخار تر از همیشه بوده نمونه بارزش 2 بار قهرمانی در 6 ماه ، دو بار آسیایی کردن یک تیم در 6 ماه و به ثمر رسوندن 70 گل توسط بازیکنای تیم باز هم عرض 6 ماه
باید چندتا رکورد دیگه با یک تیم عرض 6 ماه زد که طرف رو این جوری خرابش نکنند.
خودتون ببینید که عرض 2 ماه گذشته چه قدر سعی کردن همه جوره قلعه نویی و تیم رو تو حاشیه ببرن
1- موضوع جباری
2- تبانی
3- تعویض مربی
4- خط دادن به لیدرها
5- دعوای قاعه نویی و منیعی
و ....
به غیر از این که سیاست است که، نذارن یک تیم بیشتر از یک سال جون بگیره
حالا نگاه کنید که حدسیات من در مورد تیم چیه
من میگم این قدر لفطش میدن که مربی جدید انتخاب کنند تا تمام بازیکنای درجه یک تیم و لیگ قرداد با تیم های دیگه ببندن ، بعدش مربی انتخاب می کنند و مربی هم چون هیچ کدوم از بازیکنا رو خودش انتخاب نکرده و شاید هم چون خارجیه شناختی روشون نداره تیم بلایی مثل پیروزی سرش میاد .
خلاصه بحث رو کوتاه کنم و بگم که اینقدر ساده نباشید اگرقلعه نویی هم نبود بازم این بلاها رو سرش میوردن
مطمئن باشید
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”