مدافع برزيل : در جام جهاني پايين‌تر از حد انتظار ظاهر شده‌ايم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

مدافع برزيل : در جام جهاني پايين‌تر از حد انتظار ظاهر شده‌ايم

پست توسط hamed6248 »

" گيلبرتو سيلوا " مدافع تيم ملي فوتبال برزيل نيز به جمع كساني پيوست كه معتقدند برزيل در جام جهاني پايين تر از حد انتظار ظاهر شده است .
به گزارش خبرگزاي فرانسه از شهر "برگيش گلادباخ "در آلمان ، برزيل مدافع قهرماني جهان در هر چهار بازي خود پيروز شده و در ازاي دريافت يك گل ، ده گل به ثمر رسانده است ولي حتي " كارلوس آلبرتو پري‌يرا " سرمربي برزيل نيز از نحوه عملكرد تيمش تا كنون انتقاد كرده است .
سيلوا گفت : وي با اين نظر موافق است و قهرماني برزيل در جام جهاني براي ششمين بار بستگي به اين دارد كه پيشرفت بيشتري در تيم حاصل شود.
اين بازيكن تيم آرسنال به پايگاه اينترنتي فيفا براي جام جهاني گفت :" من واقعا عقيده دارم كه ما فعلا با حداكثر توان بازي نمي‌كنيم ." وي افزود :" ما مي‌توانيم بهتر از اينها بازي كنيم و اگر قصد رفتن به فينال را داشته باشيم لازم است كه اين كار را انجام دهيم ."
سيلوا در آخرين ديدار گروهي برزيل با ژاپن وارد زمين شد و در مقابل غنا نيز در مرحله بعد از نيمه دوم به ميدان آمد.
وي با اشاره به نبرد روز شنبه برزيل با فرانسه در فرانكفورت اظهار داشت كه خطرناكترين بازيكن حريف " تيه‌ري هانري " هم تيمي وي در آرسنال معروف به تيم توپچي‌هاست .
وي گفت :" فرانسه يك تيم تماشايي و پر از بازيكنان بزرگ است و ما براي نتيجه‌گيري بايد حداكثر تلاش خود را انجام دهيم ."
سيلوا گفت : " هانري يك بازيكن خاص است و براي بهترين مدافعان جهان دردسر ساز است ولي به عقيده من اگر همچنان خوب بازي كنيم و تيم خود را بهبود ببخشيم قادر به شكست فرانسه و نزديك شدن يك گام ديگر به اهداف ما خواهيم بود ."
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”