چهارباشگاه بزرگ دنبال زلاتان

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

چهارباشگاه بزرگ دنبال زلاتان

پست توسط bahmanwolf »

سایت گل: مینو رایولا، مدیربرنامه های زلاتان ایبراهیموویچ اعلامکرده که سران 4 باشگاه بزرگ اروپایی، عملکرد این ستاره را به شدت زیر نظرگرفته اند و ممکن است زلاتان را در آینده ای نه چندان دور در تیم دیگری بهجز نرآتزوری ببینیم.
مدیربرنامه های این ستاره جوان در این رابطه گفت:« من با سران باشگاههای چلسی، منچستریونایتد،رئال مادرید و بارسلونا در ارتباط تنگاتنگی هستم.آنها تنها باشگاه هایی هستند که می توانند بازیکنی مثل زلاتان را دراختیار داشته باشند. البته تا زمانی که همه چیز قطعی نشود، زلاتان دراینتر باقی خواهد ماند، چرا که با این تیم قرارداد دارد.»
شایعات زیادی در این رابطه به گوش می رسد که در صورتی که فلورنتینوپرس به سمت ریاست باشگاه مادریدی برگزیده شود، زلاتان را به تیم خودشخواهد برد. رایولا در این رابطه گفت:« درمورد اینکه آیا پیشنهادی از پرسداشته ایم یا نه، هیچ نظری نمی دهم، چرا که تا آنجا که من می بینم، اوهنوز رئیس باشگاه مادریدی نیست.»
زلاتان 27 ساله، با به ثمررساندن 21 گل در صدر جدول گلزنان سریA قراردارد و اینتر این شانس را دارد تا در صورت پیروزی مقابل سیه نا در دیداریکشنبه شب سن سیرو، قهرمانی زودهنگامش را مسجل کند.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”