آدبایور جانشین احتمالی دروگب

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

آدبایور جانشین احتمالی دروگب

پست توسط bahmanwolf »

کارلو آنچلوتی به سران چلسی اعلام کرده کهتابستان امسال، مربی گری این تیم انگلیسی را عهده دار خواهد شد و مهاجمتوگویی آرسنال را به عنوان جانشین ستاره ساحل عاجی این تیم می خواهد. <!--h3>Kaveh Mahjoob</h3--> 2009/5/14 16:36:53 <!-- google_ad_section_start -->


تصویر
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]


EPL: Emmanuel Adebayor, West Ham United - Arsenal (PA)


  • [External Link Removed for Guests]


سایت گل: به نقل از خبری که درروزنامه دیلی میرر به چاپ رسید، سران چلسی،امانوئل آدبایور را به عنوان جایگزین ایده آلی برای دیدیه دروگبا دراستمفورد بریج می دانند. سران چلسی در نظر دارند که دروگبا را به دلیلبرخورد ناشایستی که با داور نروژی دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگقهرمانان اروپا داشت، به فروش برسانند.
سران یوفا روز جمعه تصمیم قطعی خود برای جریمه این ستاره ساحل عاجی رااعلام خواهند کرد ولی این طور به نظر می رسد که مسئولان چلسی نیز جریمههایی را برای او در نظر دارند. این در حالی است که قرارداد ستاره 31 سالهساحل عاجی در سال 2010 به پایان خواهد رسید ولی سران چلسی آماده اند تا بادریافت 11.1 میلیون یورو او را در تابستان امسال به فروش برسانند.
این طور به نظر می رسد که کارلو آنچلوتی، پاسخ قطعی خود را به رومنآبراموویچ داده و قبول کرده که به عنوان جانشین گاس هیدینک در این تیم بهفعالیت بپردازد و آدبایور را نیز به عنوان جانشین دروگبا درخواستکرده است.
آدبایور فصل خوبی را به نسبت فصل گذشته اش در آرسنال سپری نکرد و در37 حضورش در ترکیب تیم 16 گل را به ثمررساند. این در حالی است که در فصل8-2007، موفق شده بود تا در 48 دیدار، 30 بار برای آرسنال به گل برسد. پیشاز این شایعاتی در مورد احتمال پیوستن این مهاجم 25 ساله به میلان به نظرمی رسید ولی ممکن است آمدن آنچلوتی به چلسی، روند انتقال این ستاره توگوییرا تغییر دهد.

<!-- google_ad_section_end -->
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”