اعتراض هواداران یوونتوس به بازگشت کاناوارو

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

اعتراض هواداران یوونتوس به بازگشت کاناوارو

پست توسط bahmanwolf »

هواداران یوونتوس با نصب پلاکاردی در محل تمرین این تیم، اعترض خود را نسبت به بازگشت " فابیو کاناوارو " به تورین اعلام کردند.

بهگزارش Tuttosport تعدادی از تیفوسی‏های یوونتوس با نصب پلاکاردی به بازگشتاین مدافع اعتراض کردند. در این پلاکارد نوشته شده بود: کاناوارو بهپوسیلیپو و یوونتوس اهانت کرده است.
آن‏ها به منطقه‏ای از ناپل اشاره می‏کنند که " کاناوارو " در آنجا بزرگ شده است.

طرفداران یووه همچنین معتقدند این مدافع بعد از ماجرای کالچوپولی بیانکونری را ترک کرد و حالا بازگشت او توهین به این تیم است.
" کاناوارو " در آستانه بازگشت به تیم سابق خود قرار دارد و حتی گفته شود با بانوی پیر قرارداد امضا کرده است.

"کاناوارو " بعد از رسوای کالوچوپولی در سال 2006 سریعاً تورین را ترک کرد،در حالی که سایر بازیکنان مطرح این تیم برای بازگرداندن یوونتوس به سری Aدر تورین ماندند.

منبع:سایت گل
تصویر
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 18344 بار
سپاس‌های دریافتی: 12308 بار

Re: اعتراض هواداران یوونتوس به بازگشت کاناوارو

پست توسط shola »

واقعا بعضی ها عجب رویی دارن هنوز 2 فصل پیش یادمه که تمامی دفاع های یووه چه طور نامردانه تیم خودشون رو ترک کردن و خوشبختانه همشون هم اون اعتباری رو که از یووه بدست اوردن رو از دست دادن مثلش همین کاناوارو ویا زامبروتا ست که الان کارشون به جایی رسیده که از روی سکوها بازی ها رو می بینن

به هرحال حتی اگه باشگاه هم با اینها قرارداد ببنده نمی دونم اینها چه طوره روشون میشه تو روی امثال دلپیرو ترزگه و... نگاه منن

خوشم میاد فقط از دل پیرو که حاظره حتی اگه تیمش یا بهتر بگم خانواده اش به دسته 3 بره باز هم فقط برای یووه بازی کنه 2 فصل پیش و وقتی اون اتفاق افتاد از منچستر پیشنهاد داشت ولی مثل یه سرباز وفادار در کنا تیمش موند واقعا جای تبریک داره به تمام طرفدارها تصویر تصویر

در اخر هم یه پیشنهاد بکنم می گن سی سی یه سایت بین المللی هست خدا رو چه دیدی شاید موثر شد:
من از طرفدارای 2 اتیشه یووه هستم الان نزدیک 15 ساله که به طور جدی بازیهاشو پیگیری می کنم اولین کار به نظر من قبل از جزب بازیکن تعویض مربی است این رانیری اصلا مربی نیست من نمی دونم کی اینه کرده سرمربی به هر حال فصل افتضاحی داشتیم و اعصاب هواداران هم خورد امیدوارم جای کاناواروی بابابزرگ بتونیم دوباره زلاتان رو به تیم سابقش با مربیگری مربی سابق تر لیپی برگردونیم

به امید فتح دوباره جام قهرمانان
منم مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

پست توسط Solver »

هر چند بنده از طرف داران 1 آتیشه هستم نه 2 آتیشه! اما بنده نیز تا به خاطر دارم بازی های این تیم را پیگیر بودم حتی زمانی که سری B بود از اینترنت همیشه پیگیرش بودم.

اما در مورد مربی:
من از طرفدارای 2 اتیشه یووه هستم الان نزدیک 15 ساله که به طور جدی بازیهاشو پیگیری می کنم اولین کار به نظر من قبل از جزب بازیکن تعویض مربی است این رانیری اصلا مربی نیست من نمی دونم کی اینه کرده سرمربی به هر حال فصل افتضاحی داشتیم و اعصاب هواداران هم خورد امیدوارم جای کاناواروی بابابزرگ بتونیم دوباره زلاتان رو به تیم سابقش با مربیگری مربی سابق تر لیپی برگردونیم

مربی خوبیه که بابا! هر چند من ترجیح میدادم دشمابر بمونه که نخواستنش. البته قبول دارم اینا در سطح کاپلو و ... نیستند اما بدک هم نیستن ها..!
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر

پست توسط shola »

اگه خوب بود تو چلسی نگه اش می داشتن یادت که نرفته چه بلایی سر چلسی با اون همه سرمایه اورد اگه خوب بود یووه رو به این روز نمی انداخت

مربی خوبی هست اما نه برای هر تیمی تیم بزرگ مربی بزرگ هم می خواد
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

پست توسط Solver »

,
نخندی ها، اما من بازی چلسی یا هر تیم دیگه را تنها در صورتی نگاه میکنم که یا طرفش یوه باشه، یا یه طوری نتیجه بازی واسه یوه موثر باشه، کلآً در زمینه باشگاهی چیزی که به یوه مربوط نباشه چه داخلی و چه خارجی، بهش میلی ندارم. :o

اما انصافاً این فصل باشگاه شده بود بیمارستان، کلی بازی های حساس نصف تیم مصدوم بودن، نصفه دیگه هم که یه پاشون لب گور بود! این فصل هم الکسی عابروداری کرد برامون باز.

به هر حال کاناوارو بازیکن محبوب من بود در یوونتوس، هر چند از نموندش تیم ضربه زیادی خورد اما اشکال نداره، باید بهش فرصت داد، شاید در یوونتوس باز به دوران اوجش برگرشت.

مربی هم خبری در مورد تعویضش نیست انگار! اما امیدوارم اگر عوض شده حداقل به قول تو یکی در حد تیم های بزرگ بیارن! هر چند متکی بودن تیم به شرکت فیات، و بحران اقتصادی احتمالاً دست و بال تیم را تا حدودی تنگ کرده! طفلک بی پول شدن :grin:
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر

پست توسط shola »

اقا از اینکه با یکی دیگه از طرفدارای یووه اشنا شدم خوشحالم درسته من هم کاناوارو به این دفاع های زپرتی مثل پلگرینی درست اسمش یادم نیست تر جیح می دم ولی باید قبول کرد که این مربی به درد یووه نمی خوره
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”