نگاهي به تغييرات احتمالي در بازار اروپا

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

نگاهي به تغييرات احتمالي در بازار اروپا

پست توسط bahmanwolf »

فصل داغ نقل و انتقالات اروپايي در راه است. بسياري از بازيکنان و مربيان اين روزها در پي يافتن بهترين انتخاب در فصلي هستند که منجر به جام جهاني مي شود و همه مي دانند يک انتخاب بد و سپري کردن يک فصل ناموفق تا چه حد مي تواند حضور آنان را در فستيوال بزرگ جام جهاني به خطر اندازد.

تغييرات مديريتي

بحران جهاني اقتصاد باعث شده ديگر کمتر شاهد حضور چهره هايي چون آل مکتوم صاحب باشگاه منچسترسيتي، آبراموويچ مالک چلسي و برادران گلیزر سهامداران اصلي منچستريونايتد يا ژيلت مرد اصلي تصميم گيري در باشگاه ليورپول در بين باشگاه هاي اروپايي باشيم. به نظر مي آيد يکي از بزرگ ترين تغييرات حضور يک مدير قديمي به نام فلورنتينو پرز در رئال مادريد باشد. او کسي است که علاقه زيادي به کهکشاني ها و کهکشاني شدن بيشتر رئال مادريد دارد و به احتمال فراوان از او و تغييرات تيمش بيشتر در تابستان امسال خواهيم شنيد.

تغييرات مربيگري

شايعات در مبحث مربيگري بسيار داغ است. اولين تغيير قريب الوقوع حضور مربي جديدي در استمفوردبريج است. گاس هيدينک در پايان فصل چلسي را ترک مي کند و اين روزها صحبت بر سر حضور کارلو آنچلوتي يا مانچيني در لندن است. تغيير ديگر در ليگ برتر حضور يک سرمربي جديد در باشگاه منچسترسيتي است. مالک عرب و جاه طلب منچسترسيتي از مارک هيوز راضي نيست و مايل است يک سرمربي بزرگ نظير رايکارد را به تيمش بياورد.

شايعه هيجان انگيز ديگر رفتن ونگر به رئال مادريد است. البته هرساله اين مساله مطرح مي شود اما همه مي دانند پروفسور فرانسوي ثباتي را که در ورزشگاه امارات دارد به راحتي از دست نمي دهد. اما اين روزها يک اتفاق ديگر هم در فوتبال آلمان رخ داد که حضور يک مربي معروف روي نيمکت بايرن مونيخ است. هرچند احتمال بازگشت مجدد ماگات به ورزشگاه مونيخ يک شايعه جدي است ضمن آنکه نيمکت تيم هايي چون رم، ميلان و يوونتوس نيز ممکن است تغييراتي را تجربه کنند.

دروازه بان

بعيد است شاهد انتقال بزرگي در اين پست باشيم. پتر چک، فن درسار، بوفون و کاسياس داراي شرايط بسيار خوبي در باشگاه هاي خود هستند اما اختلافات بوفون با سران يوونتوس بسياري از باشگاه هاي اروپا از جمله بارسا و ميلان را به تکاپوي جذب اين دروازه بان بزرگ انداخته است.

مدافعان

بهترين مدافعان جهان روزگار خوبي در تيم هاي خود دارند، جان تري در چلسي و فرديناند و ويديچ در منچستر اوضاع خوبي دارند اما به طور حتم حضور کاناوارو در يوونتوس اتفاق هيجان انگيزي خواهد بود. ضمن آنکه تيم هايي چون بارسا در دفاع چپ و دفاع مرکزي و ميلان و اينتر در پست مدافعان مرکزي و رئال در جهت جانشيني کاناوارو و چلسي در پي تجديد قرارداد جان تري و منچستر در پي يافتن يک مدافع راست فکرهايي در سر خواهند داشت.

هافبک ها

شايد بيشترين تغييرات در اين پست باشد و در اين ميان شايعات بسياري به گوش مي رسد. اولين زمزمه ها مربوط به حضور کاکا در رئال و حتي منچسترسيتي است. بعد از او از کريس رونالدو صحبت مي شود که به رغم گفته هاي خود به احتمال فراوان راهي رئال مادريد مي شود. فرانک ريبري نيز ممکن است به اسپانيا و رئال برود هر چند شايعاتي مبني بر حضور او در بارسا و حتي منچستريونايتد و آرسنال به گوش مي رسد. آلونسو هافبک ليورپول به رئال خواهد رفت و صحبت از حضور فابرگاس در بارسا و حتي اينتر نيز به گوش مي رسد، ضمن آنکه ديه گو هافبک تکنيکي وردربرمن راهي يوونتوس مي شود. از سوي ديگر مرداني چون ژاوي، مسي، اينيستا و استيون جرارد هم مشتريان فراواني دارند اما بارسا و ليورپول تيم هايي نيستند که آنها را از دست بدهند.

خط حمله

در اين پست هم قصه هاي شاه پرياني زيادي به گوش مي رسد. مي گويند زلاتان ابراهيموويچ به رئال مي رود. صحبت از حضور کارلوس تبس در رئال يا ليورپول است. داويد ويا فوروارد والنسيا هم رسماً خواستار حضورش در رئال مادريد شده است، ضمن اينکه شايعاتي مبني بر حضور اتوئو در منچسترسيتي و دروگبا در بارسا يا اينتر نيز به گوش مي رسد.


منبع:اعتماد
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”