محمد محمدى: به خاطر پسرم به استقلال آمدم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

محمد محمدى: به خاطر پسرم به استقلال آمدم

پست توسط bahmanwolf »

محمد محمدى با عقد قرارداد ۲ ساله به عضويت استقلال درآمد تا دومين شكار تيم آبى لقب بگيرد. محمدى خود را براى يك رقابت جدى و سخت با طالب لو آماده كرده است. او از انگيزه هاى خود حرف مى زند.

•چطور شد به عضويت استقلال در آمدى؟
- از پارسال زمزمه هاى حضور من در استقلال شنيده مى شد. قرارداد هم با اين تيم بستم اما قسمت نشد به عضويت استقلال در بيايم تا اينكه بالاخره براى فصل آينده براى اين تيم بازى خواهم كرد.

• چرا فصل گذشته استقلالى نشدى؟
- مسئولان باشگاه در جذب من تعلل كردند. من هم براى اينكه بلاتكليف نمانم به پيكان رفتم.

• فكر نمى كنى اگر يك سال زودتر به استقلال آمده بودى بهتر مى توانستى خودت را در اين تيم نشان بدهى؟
- خب بالاخره قسمت نشد فصل گذشته آبى پوش شوم تا اينكه امسال بتوانم به حقم برسم.

• انگيزه اصلى ات از ورود به استقلال چيست؟
- استقلال تيم بزرگى است و همه دوست دارند در تيم اول يا دوم كشور خود بازى كنند. از اينكه به عضويت استقلال درآمده ام از ۲ جهت خيلى خوشحال هستم. اول اينكه آنقدر خوب بودم كه استقلالى ها به دنبالم بيايند و دوم اينكه به يكى از بزرگترين آرزوهاى پسرم تحقق بخشيدم. پسرم استقلالى شديد است و هميشه اصرار داشت به عضويت اين تيم دربيايم به همين دليل او اين روزها خيلى خوشحال است.

• با حضور وحيد طالب لو بايد رقابت سنگينى با وى داشته باشى. خودت را براى اين مسأله آماده كرده اى؟
- هميشه با تمام دروازه بان ها در رقابت بوده ام. در پرسپوليس با فنايى و كريمى رقابت داشتم و در پيكان هم با رودباريان. به همين دليل هميشه به دنبال رقابت هاى سخت و فشرده هستم. الان هم دوست دارم با طالب لو رقابت كنم. البته اين را بگويم اول به دنبال رفاقت و بعد به دنبال رقابت هستم.

• در پرسپوليس به حقت نرسيدى. فكر مى كنى در استقلال به اين هدف برسى؟
- در پرسپوليس به حقم رسيدم اما تجربه لازم را نداشتم كه خدا را شكر الان اين تجربيات را به دست آورده ام.

• كدام تجربيات؟
- بازى كردن در تيم هاى بزرگ با فشار زياد همراه است. بايد خيلى با تجربه باشى تا اسير حاشيه و فشار نشوى.

• در استقلال خودت را براى همه چيز آماده كرده اى؟
- تيم هاى بزرگ هميشه حاشيه هاى بيشترى دارند. در اين تيم ها بايد خودت را براى همه دردسرى آماده كنى. به همين دليل خودم را براى همه چيز آماده كرده ام.

• زمانى در پرسپوليس بودى و امروز در استقلال. ارزيابى ات از اين مسأله چيست؟
- لازمه فوتبال حرفه اى اين است كه همه چيز را در نظر بگيرى. يك مدتى فكر مى كردم آمدنم به استقلال درست نيست اما الان مى توانم در اين تيم به موفقيت برسم و همين براى من كافى است.

• سرمربى استقلال هنوز مشخص نشده است. با اين وجود فكر نمى كنى به مشكل بربخورى ؟
- تمام بازيكنان با باشگاه قرارداد مى بندند نه با يك مربى. مطمئناً هيچ مربى بد تيم خود را نمى خواهد به همين دليل بهترين ها را به ميدان مى فرستد.

• اما اين وسط سليقه مربى هم در حضور ثابت يا ذخيره يك بازيكن خيلى مهم است.
- من به اين اميد به استقلال آمدم كه در آن موفق باشم. به همين دليل تمام تلاشم را مى كنم تا در اين تيم به سربلندى برسم.

• حضورت در تيم ملى چه مى شود؟
- من به صورت مقطعى از شركت در اردوى تيم ملى انصراف دادم. در صورت صعود تيم ملى به جام جهانى با كمال ميل در اردوى بعدى حاضر مى شوم.

منبع: ابرار ورزشی
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”