پكرمن از سمت خود در تيم ملي آرژانتين استعفا كرد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

پكرمن از سمت خود در تيم ملي آرژانتين استعفا كرد

پست توسط hamed6248 »

سرمربي تيم ملي فوتبال آرژانتين پس از شكست در ديدار برابر آلمان از سمت خود در اين تيم استعفا كرد.
به گزارش سايت جام جهاني، نستور پكرمن، سرمربي تيم آرژانتين پس از شكست 4 بر 2 در ضربات پنالتي برابر آلمان و حذف از مسابقات، از سمت خود در تيم ملي استعفا كرد و گفت: شب تلخي را در برلين تجربه كرديم و از اين شكست بسيار ناراحت هستم.
وي ادامه داد: براي مردم و اعضاي كادر فني آرژانتين متاسفم چرا كه تيم ما توان صعود به مراحل پاياني را داشت؛ اما چنين اتفاقي رخ نداد.
پكرمن تاكيد كرد: متاسفانه در سخت‌ترين شرايط با آلمان روبرو شديم و در ضربات پنالتي مغلوب ميزبان شديم. بنابراين با اتفاقات رخ داده ترجيح مي دهم كه از سمت سرمربيگري در تيم ملي آرژانتين استعفا كنم.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
Major
Major
محل اقامت: www.aerospacetalk.ir
سپاس‌های دریافتی: 37 بار
تماس:

پست توسط Tomcattter »

باخت تیم محبوب و دوست داشتنی آرژانتین همش تقصیر این پکرمن ترسو و محافظه کار بود
من نمیدونم چرا هر وقت این آرژانتین دارای قدرت زیادی هست یه مربی ترسو ومیاد بالا سرش
اون از جام جهانی پیش که ایت بیلسا بود و باتیستوتا رو بازی نمیداد و این از این پکرمن که مسی رو بازی نمیداد
این چه مربی هست که رکلمه از رو از بازی میاره بیرون :cool: بعد کرسپو رو از بازی اورد بیرون
اخه تو که رکلمه رو از بازی میاری بیرون پس کی برات بازی سازی کنه آخه میدی پنالتی حساس رو اون کچل بزنه
پنالتی به اون حساسی رو چرا نداد به سورین بزنه :cool: من خیلی عصبانی هستم از دست این پکرمن :cool:
نمیدونم چرا ما هر تیمی رو دوست داریم مربیش ترسو هستش
ولی برعکس آلمان با اون مربی بسیار محبوب و دوست داشتنیش که تا وقتی در تیم ملی آلمان بازی میکرد من طرفدار آلمان بودم با شجاعت و دلیری و بدون ترس به قول فردوسی پور فدارکارانه تیمم آلمان بازی میکرد ولی خداییش برد حق المان نبود :grin:
براي غلبه بر ظلمت كافي است چراغ روشن كنيم ، چون نمي توان ظلمت را روشن كرد .
سایت مرجع هوانوردی و هوافضای پارسی
[External Link Removed for Guests]
وبلاگ من
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”