اسكولاري: روزي مربي انگليس مي‌شوم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

اسكولاري: روزي مربي انگليس مي‌شوم

پست توسط hamed6248 »

"لوييس فيليپه اسكولاري" سرمربي تيم ملي فوتبال پرتغال گفت: روزي مربي تيم ملي فوتبال انگليس مي‌شوم.
به‌گزارش خبرگزاري رويترز از مارينفلد، اين مربي برزيلي پيش از مسابقه با انگليس در يك چهارم نهايي جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬اظهار داشت: اينكه روزي به تيم ملي انگليس دعوت شوم، مايه افتخار من است. پس از ‪ ۳۱‬ژوييه هم من و هم فدراسيون فوتبال پرتغال آزاد خواهيم بود.
اسكولاري افزود:اگرروزي پيشنهادي ازسوي فدراسيون فوتبال انگليس دريافت كنم و قراردادي با تيم ديگري نداشته باشم، در اين مورد صحبت خواهم كرد.
وي كه در برزيل به "بيگ فيل" مشهور است دو ماه پيش پيشنهاد جانشيني "اسون گوران اريكسون" را پس از مسابقات جام جهاني رد كرد.
بر همين اساس "استيو مكلارن" سرمربي سابق ميدلزبورو براي اين سمت انتخاب شد.
اسكولاري كه مهلت قراردادش در پايان ماه ژوييه با تيم ملي پتغال به پايان مي‌رسد، پس از ‪ ۴۰‬سال اين تيم را به يك چهارم نهايي جام جهاني رسانده است.
يورو ‪ ۲۰۰۴‬مقابل يونان ديگر هيچ مسابقه‌اي را واگذار نكرده است.
اين مربي در مورد آينده خود در تيم پرتغال گفت: شرايط تمديد قرارداد وجود دارد اما بايد بعدا در اين مورد صحبت كنيم. قرارداد من تا ‪ ۳۱‬ژوييه است. اكنون نمي‌خواهم در اين‌باره صحبت كنم. حتي فرصت فكر كردن در اين مورد را هم ندارم. تمام توجه من روي مسابقه با انگليس و احتمال صعود به نيمه نهايي است.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”