قلعه‏نویی: فردا با سپاهان قرارداد امضا مي کنم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

قلعه‏نویی: فردا با سپاهان قرارداد امضا مي کنم

پست توسط bahmanwolf »

سرمربي فصل گذشته استقلال که شب گذشته امارات را به مقصدتهران ترک کرده بود گفت:"فرداراهي اصفهان مي شوم تا پس از مذاکرات نهايي قرارداد خود با باشگاه سپاهان را به امضا برسانم."
اميرقلعه نويي که جدي ترين گزينه سرمربيگري سپاهان محسوب مي شود به خبرنگاران گفت:"فردا(شنبه) به اصفهان سفر مي کنم تا قراردادم با باشگاه سپاهان را به امضاء برسانم."
وي درباره مذاکرات خود باباشگاه هاي اماراتي گفت:"مذاکرات خوبي بامسئولان چند باشگاه انجام دادم اما به دودليل قصددارم در ايران به مربيگري ادامه دهم . اولاً: تيم هاي اماراتي مذکور در سطح قهرماني بسته نشده اند و به جز باشگاه الوصل که مسئولانش گفتند دو هفته ديگر پاسخ نهايي شان را مي دهند، مابقي نهايتاً بتوانند در ميانه جدول ليگ فصل بعد امارات قرارگيرند.
ثانياً: پتانسيل تيم سپاهان را بالا مي دانم و از ته دل دوست دارم بخاطر مردم اصفهان در اين تيم فعاليت کنم."
قلعه نويي در پاسخ به اين سوال که آيا با چند بازيکن شاخص استقلال براي رفتن به اصفهان مذاکره کرده گفت:"بنده مثل برخي ها دنبال کارهاي شيطاني نيستم و از حالا به بعد درصدد رفع مشکلات سپاهان هستم و به استقلال کاري ندارم."

منبع:برنا
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”