توتی: نباید مالدینی را هو می‌کردند

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

توتی: نباید مالدینی را هو می‌کردند

پست توسط bahmanwolf »

کاپیتان رم مالدینی را الگو خوانده و گفته بی‌احترامی نسبت به چنین اسطوره‌ای بازتاب مشکلات کالچو در این روزهاست. سایت گل- فرانچسکو توتی بسیار به طرفدارانی که پائولو مالدینی را هو کردند تاخته است. مالدینی در آخرین حضورش در ورزشگاه سن‌سیرو به عنوان یک بازیکن از سوی بخشی از هواداران هو شد. آنها یک پلاکارد اهانت‌آمیز به ورزشگاه آورده و نام فرانکو بارزی را فریاد می‌زدند.

کاپیتان رم در روزنامه کوریره دلو اسپورت نوشته: «این کالچو که این روزها می‌بینیم باید تغییر کند. ارزش‌ها و احترام‌ها جای خود را از دست داده. اتفاقی که برای پائولو مالدینی افتاد نشان از فاز منفی کالچو دارد. برای ما بازیکنان، پائولو همواره الگو بوده. اتفاقی که برای چند هوادار افتاده توجیه کننده آن چیزی نیست که یکشنبه دیدیم. در آن روز بازیکنی که 900 بار این پیراهن را پوشیده بود با ورزشگاه خداحافظی کرد. کاملا ناراحتی او را درک می‌کنم. او شایسته تشویق از سوی تمام فوتبال ایتالیاست، از ورزشکاران تا مدیران و مربیان. کمتر کسی می‌تواند به رکورد او دست یابد.»

مالدینی هفته بعد در خانه فیورنتینا آخرین دیدار خود با پیراهن میلان را انجام خواهد داد و انتظار می‌رود طرفداران بنفش‌پوشان بسیار از او استقبال کنند
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”