پیشنهاد20 میلیونی سیتی به دروگبا

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

پیشنهاد20 میلیونی سیتی به دروگبا

پست توسط bahmanwolf »

روزنامه دیلی میل در مطلبی به این نکته اشاره کرده که مارک هیوز، مربی منچسترسیتی درنظر دارد تا با توجه به شرایط دروگبا در استمفورد بریج او را خریداری نماید.


سایت گل: دیدیه دروگبا، مهاجم ساحل عاجی چلسی اخیرا در صحبتهایی اعلام کرده که تا زمانی که سران این باشگاه بخواهند در خدمت این تیم خواهد ماند. البته مشکلاتی که اخیرا و در اثر رفتارهای نادرست دروگبا برای او به وجود آمده، آینده او در استمفورد بریج را زیر سوال برده است.

این مهاجم بزرگ پس از حذف تیمش در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونا، به داور این دیدار فحاشی کرد و از همراهی چلسی در 5 دیدار فصل بعد این رقابتها محروم شده است. بنا به همین دلیل است که رومن آبراموویچ از او عصبانی گردید و اعلام کرد که قصد فروش دروگبا را دارد.

پس از انتشار این اخبار بود که روزنامه دیلی میل گزارش داد که مارک هیوز، مربی منچسترسیتی ، آماده است تا با ارائه پیشنهادی 20 میلیون پوندی دروگبا را به تیم خود بیاورد.از آنجا که هیوز به دبنال آن است تا تیمی قدرتمند را تشکیل دهد،ورود دروگبا به این تیم، قطعا با استقبال فراوان مسئولان این تیم همراه خواهد بود.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”