پرسپولیس مقابل 95 هزار تماشاگر حذف شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

پرسپولیس مقابل 95 هزار تماشاگر حذف شد

پست توسط bahmanwolf »

: آخرین نماینده ایران هم از لیگ قهرمانان آسیا کنار رفت.

در تک بازی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، تیم‏های پرسپولیس ایران و بنیادکار ازبکستان از ساعت 17 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که در نهایت بنیادکار با نتیجه 1-0 پرسپولیس را شکست داد تا سرخپوشان پایتخت ایران در مقابل اعتراض شدید 95 هزار تماشاگر قرمزپوش از گردونه مسابقات آسیایی حذف شوند.
تک گل بنیادکار را " ریوالدو " هافبک برزیلی و سرشناس این تیم در دقیقه 41 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. " باقری‏ها " مدافع پرسپولیس این پنالتی را روی " ریوالدو " انجام داد.
شاگردان وینگادا مثل دیدارهای گذشته در این بازی هم بخصوص در فاز هجومی بسیار ناهماهنگ و ضعیف ظاهر شدند و بازیکنان بنیادکار می‏توانستند بیش از یک بار دروازه میثاق معمارزاده را باز کنند.
بدین ترتیب پرسپولیس هم بعد از استقلال، سپاهان و صبای قم از لیگ قهرمانان آسیا کنار رفت تا ایران در مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‏ها هیچ نماینده‏ای نداشته باشد.

ترکیب پرسپولیس ایران: میثاق معمارزاده، علیرضا محمد، نبی الله باقری ها، مجتبی شیری(74 ایوان پتروویچ)، سپهر حیدری، علیرضا نیکبخت واحدی، پژمان نوری، علی کریمی، بهادر عبدی، محسن خلیلی، فرهاد خیرخواه(71 محمد منصوری(77 حسین بادامکی))
سرمربی: ادواردو نلو وینگادا
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”