پیروز قربانی در پرسپولیس؟

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

پیروز قربانی در پرسپولیس؟

پست توسط bahmanwolf »

مصاحبه دیروز ناصر حجازی و انتقادات صریح او علیه صمد مرفاوی حقایق زیادی را در بر داشت. اما مهم‏ترین موضوعی که حجازی به آن اشاره کرد اختلافات پیروز قربانی و صمد مرفاوی در زمان سرمربیگری او است. جایی که دستیار آن زمان ناصرخان از او می‏خواهد پیروز قربانی را از ترکیب تیم کنار بگذارد اما سنگربان سال‏های دور استقلال صمد مرفاوی را اخراج می‏کند و چند هفته بعد هم خودش از این تیم کنار گذاشته می‏شود.
پیروز قربانی هنوز با استقلال قرارداد جدیدی امضا نکرده و در مصاحبه‏های اخیرش نیز از انجام این کار طفره رفته و به نظر می‏رسد با مربیگری صمد مرفاوی تمایلی به ادامه همکاری با آبی‏ها ندارد. از سوی دیگر شایعه مذاکره واسطه‏های پرسپولیس با کاپیتان دوم استقلال به گوش می‏رسد و همین شایعات باعث شد تا سایت رسمی استقلال روز گذشته بار دیگر اعلام کند بر تفاهم نامه اخلاقی بین دو باشگاه استقلال و پرسپولیس پایبند است.
اما به نظر می‏رسد استقلالی‏ها نیز تمایل زیادی به جذب محسن خلیلی مهاجم گلزن قرمزها دارند که قراردادش هم با این تیم به اتمام رسیده است و شاید دو باشگاه برای رسیدن به اهداف خود تفاهم نامه‏های قبلی را زیر پا بگذارند یا حتی با توافق طرفین بازیکن جا به جا کنند
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”