مانچيني، رايكارد و اسكولاري منتظر تماس "انصاري فرد" هستند!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

افشين پيرواني:
آقاي كاشف صغر سن! يك دهه بدون تيم ماندن دلايل فني ندارد!

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

افشين پيرواني سرمربي اسبق تيم فوتبال پرسپوليس كه پس از مدت‌ها سكوت خود را شكست و پرده از بسياري ناگفته‌هاي اين باشگاه برداشت، صحبت‌هاي جديدي را مطرح كرد.

به گزارش ايسنا، پس از مصاحبه پيرواني و در حالي كه تصور مي‌شد مديرعامل باشگاه پرسپوليس در پي پاسخ دادن به او برآيد، حميد درخشان بازيكن اسبق اين تيم در مصاحبه‌اي عليه پيرواني حرف‌هايي زد كه افشين پيرواني در گفت‌وگو با «ايسنا» مطالبي را مطرح كرد كه در زير مي‌آيد:

* ذوب آهن 13 سال قبل كجا و الان كجا؟!

آقاي كاشف صغر سن! كه باخت اين فصل برابر ذوب آهن را بزرگنمايي مي‌كند، ظاهرا فراموش كرده است كه ذوب آهن 13 سال قبل با اين ذوبي كه مدعي اصلي قهرماني بود و با بدشانسي نايب قهرمان ليگ هشتم شد چه تفاوت‌هاي آشكاري دارد؟! اين تيم فعلي كه قهرمان جام حذفي شد، با فوتبالي روبه جلو يقه همه بزرگان را در اصفهان گرفت، اما آن تيم فقط يك عباس سيمكاني را داشت كه او هم اواخر فوتبال خود را طي مي‌كرد. اين حرف‌هاي كسي است كه آن روز مدافع آخر پرسپوليس بود! شما همان كسي بوديد كه بازي داربي دو بر صفر برده برابر استقلال در سال 73 را با تعويض‌هاي اشتباه با تساوي دو بر دو عوض كرديد و زدوخورد شد، شش تا محروم داديم و قهرماني را از كف داديم و اين جزو افتخارات آقاي كاشف صغر سن است!

**كاشف صغر سن

اگر گفتم آقاي كاشف صغر سن! حرف بيراهي نزدم. يكي ديگر از افتخارات اين آقا محروميت دو ساله تيم ملي نوجوانان از رقابت‌هاي برون مرزي به دليل استفاده از بازيكنان صغر سن با شناسنامه‌هاي مخدوش به شمار مي‌رود. حالا با اين سابقه‌ي درخشان نمي‌دانم چه طور عليه من و امثال من مصاحبه مي‌كند؟!

**يك دهه بدون تيم

آقاي كاشف صغر سن! پيش خودت فكر كرده‌اي كه چرا بيش از يك دهه به شما تيم نداده‌اند؟ مطمئنا بحث فني نيست و مسايل غير فني در كار است، زيرا از قديم و نديم گفته‌اند: چوب خدا صدا ندارد!

**هنر به زندان فرستادن خبرنگاران!

يكي ديگر از افتخارات آقاي كاشف صغر سن! يا به عبارت بهتر هنر ايشان به زندان فرستادن و متلاشي كردن كانون گرم خانواده‌ي قشر زحمتكش خبرنگاران است. شايد برخي‌ها ندانند ولي جناب كاشف صغر سن با به راه‌اندازي يك نشريه ورزشي و شريك كردن و سپس نارو زدن به يك روزنامه‌نگار معصوم، در نهايت وي را به گوشه زندان انداخت و اتفاقاتي را رقم زد كه از بازگو كردن آن شرم دارم.

**تشكر خانواده‌ي همسر محمدخاني

محض اطلاع آقاي كاشف صغرسن! پس از چاپ و انتشار مصاحبه‌ي من و بازگو كردن برخي حقايق درباره كساني كه آتش به زندگي ناصر محمدخاني انداختند، اعضاي خانواده‌ي مرحومه همسر ناصر محمدخاني از قطر و شيراز تماس گرفته و از من تشكر كردند و گفتند: حرف دل ما را زدي!

همچنين خانواده مرحومه همسر ناصرمحمدخاني به من تاكيد كردند كه حاضر به ارايه هرگونه شهادتي در رابطه با نقش آقاي كاشف صغر سن در رقم زدن شرايط امروز زندگي خانوادگي‌شان هستند.

**موش و گربه بازي با كلاه و پالتو!

گويا آقاي كاشف صغرسن! اظهار فضل فرموده و گفته است افشين پيرواني دو فصل قبل هر هفته به ورزشگاه آزادي مي‌آمد تا جاي خود را در پرسپوليس باز كند. خدمت اين آقا بايد بگويم؛ اول اين كه خودتان چرا در فصل جاري و در تمام بازي‌هاي پرسپوليس حاضر شديد و به آزادي آمديد. نكند شما هم چنين هدفي در سر داشتي؟ چرا كه ما ايرانيان ضرب المثلي داريم كه مي‌گويد: كافر همه را به كيش خود پندارد!

دوم اين كه اگر افشين پيرواني در ورزشگاه آزادي حاضر مي‌شد، مرد و مردانه براي تشويق تيمش مي‌آمد. نه آنكه با مخفي كردن چهره زير كلاه، پالتو و دستكش با موش و گربه بازي به دنبال زدن زير آب مديرروستا و جانشيني وي در پيكان باشد! تا بدان‌جايي كه مديران پيكان مجبور شوند و بگويند: اين آقا سمتي در باشگاه ما ندارد!

**سكوت

مي‌خواهم يك نصيحت به آقاي كاشف صغر سن كنم؛ بهتر است شما هم مثل ارباب‌تان سكوت اختيار كرده و بيش از اين حرفي نزنيد، زيرا در غير اين صورت ناگفته‌هايي را بيان كرده و شواهدي مي‌آورم كه در صورت فاش شدن آنها، براي هميشه قيد رفتن به ميادين ورزشي را بزنيد!

**پيغام به انصاري‌فرد

يك پيغام هم براي مديرعامل محترم پرسپوليس دارم كه اين روزها مي‌خواهد كلكسيوني از مربيان بزرگ جهان را به تهران بياورد؛

آقاي انصاري‌فرد! بعد از آوردن دنيزلي به تهران، لطفا در نظر داشته باشيد كه مربياني نظير روبرتو مانچيني، فرانك رايكارد و فيليپه اسكولاري نيز بيكار شده و منتظر تماس شما هستند تا با يك اشاره به پرسپوليس بيايند و بتوانيد به راحتي پشت نام بزرگ‌شان پنهان شويد!
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”