مسی:مقایسه من و مارادونا؛بی احترامی !

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

مسی:مقایسه من و مارادونا؛بی احترامی !

پست توسط bahmanwolf »

ستاره جوان تیم ملی آرژانتین در صحبتهایی خواستار آن شده تا همگان دست از مقایسه او با دیه گو آرماندو مارادونا،سرمربی تیم ملی کشورش بردارندسایت گل - در حالی که لیونل مسی، ستاره جوان تیم ملی آرژانتین این روزها خود را برای حضور پرفروغ در دیدارهای هفته آتی تیم ملی کشورش از سری رقابتهای مقدماتی جام جهانی آماده می کند، بار دیگر از مقایسه او با مارادونا ابراز ناراحتی کرد.مسی در این رابطه گفت:« تنها یک مارادونا در دنیا وجود دارد و هرگز بازیکن دیگری به این نام و حتی مشابه او نخواهد آمد. زمانی که مردم مرا با دیه گو مقایسه می کنند، این نشانه ای از بی احترامی است.»

مسی در مورد مقایسه گواردیولا با مارادونا گفت:« آنها شباهتهای زیادی دارند، هر دوی آنها تمرینات را بسیار نزدیک با بازیکنان دنبال می کنند و اطلاعات فراوانی راجع به فوتبال دارند و به خوبی می دانند که چطور عقایدشان را منتقل نمایند.»

مسی در ادامه با اشاره به شکست 1-6 تیم ملی آرژانتین مقابل بولیوی گفت:« بازی بولیوی وحشتناک بود و من هم نمی توانستم دوام بیاورم ولی اکنون به خوبی می دانیم که اشتباه کرده ایم و می بایست در زمینه های مختلف تغییر کنیم.ما بازی را بسیار قدرتمندانه آغاز کردیم و این انرژی زیادی از ما گرفت.»

این ستاره جوان در مورد آرزویش برای فتح جام جهانی 2010 گفت:« از بازی کردن در کنار سرخیو آگوئرو و کارلوس تبس، لذت می برم. ما تیم باکیفیتی را در اختیار داریم که می تواند کارهای بزرگی انجام دهد.توانایی های زیادی در خودم، در مقایسه با جام جهانی قبلی می بینم و امیدوارم که بتوانم کارهای بزرگی برای آرژانتین انجام دهم. من معتقد است که جایزه بزرگی در انتظار ماست.»
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”